به گزارش برنا؛ پنجمین روز دور برگشت مرحله مقدماتی بیست و نهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های دسته یک مردان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، امروز (جمعه) با برگزاری هشت دیدار به صورت متمرکز در دو شهر تهران و چالوس پیگیری شد.

دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال عصر امروز و همزمان با دیدار دو تیم مقاومت بسیج و فولاد خراسان وارد سالن بسیج تهران میزبان این مسابقه شد.

تاکید و نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مسابقات، نظارت بر نحوه برگزاری لیگ دسته یک مردان و حضور در بین بازیکنان و مربیان این مسابقات، از جمله اهداف دکتر محمدرضا داورزنی برای حضور در سالن بسیج تهران بود.

شهرام عظیمی سرپرست کمیته رویدادها و مسابقات فدراسیون والیبال نیز داورزنی را در بازدید از سالن و تماشای مسابقه لیگ دسته یک، همراهی کرد.

لیگ دسته یک مردان امروز (جمعه) با برگزاری هشت دیدار در تهران و چالوس پیگیری شد و تیم‌های تخت جمشید مرودشت، سروقامتان همدان، مس رفسنجان، فولاد خراسان، عقاب ملل اردبیل، سامسونگ قائم‌شهر، پاس گرگان و زنده‌یاد باقرزاده برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

پاس گرگان از گروه دوم روز گذشته به عنوان نخستین تیم صعودش به مرحله پلی‌آف قطعی شده بود و با نتایج کسب شده امروز نیز تیم مس رفسنجان از گروه نخست صعودش قطعی شد.

از سوی دیگر صعود نکردن تیم‌های مقاومت بسیج، ملوان تهران، شهرداری جوان ارومیه و تخت جمشید مرودشت فارس از گروه اول، رعد پدافند قم و اسپرت هوشیار تبریز از گروه دوم، مسجل شده است.

 

جدول گروه یک لیگ دسته یک مردان در پایان پنجمین روز دور برگشت مرحله مقدماتی بدین شکل است:

در گروه یک از بین چهار تیم‌ هوادار تهران، سروقامتان همدان، فولاد خراسان و اشتادسازه که در جایگاه‌های دوم تا پنجم جدول قرار دارند، سه تیم سهمیه پلی‌آف به دست خواهند آورد.

 

جدول گروه دوم لیگ دسته یک مردان در پایان پنجمین روز دور برگشت مرحله مقدماتی به شکل زیر است:

در گروه دوم رقابت بسیار نزدیک است و از بین شش تیم عقاب ملل اردبیل، زنده‌یاد باقرزاده، صنایع اردکان، خوش‌سیما آمل، سامسونگ قائم‌شهر و ایرانشید چالوس که در حال حاضر در رتبه‌های دوم تا هفتم جدول هستند، سه تیم به مرحله پلی‌آف صعود خواهند کرد.

 

نتایج کامل دیدارهای پنجمین روز دور برگشت لیگ دسته یک مردان به قرار زیر است:

 

گروه اول:

شهرداری جوان ارومیه صفر – تخت جمشید مرودشت فارس 3 (20 بر 25، 22 بر 25 و 18 بر 25)

سروقامتان همدان 3 – اشتادسازه 2 (20 بر 25، 25 بر 22، 23 بر 25، 25 بر 23 و 15 بر 10)

مس رفسنجان 3 – هوادار تهران یک (21 بر 25، 25 بر 17، 25 بر 22 و 25 بر 20)

مقاومت بسیج یک – فولاد خراسان 3 (17 بر 25،‌ 25 بر 20، 21 بر 25 و 17 بر 25)

 

دیدار دو تیم مس رفسنجان و هوادار تهران دو کارت زرد و چهار کارت قرمز داشت که سهم هر تیم دو کارت قرمز و یک کارت زرد بود.

 

گروه دوم:

عقاب ملل اردبیل 3 – خوش‌سیما آمل یک (25 بر 22، 21 بر 25، 25 بر 22 و 25 بر 14)

سامسونگ قائم‌شهر 3 – اسپرت هوشیار تبریز 2 (24 بر 26، 24 بر 26، 25 بر 21، 25 بر 16 و 15 بر 7)

پاس گرگان 3 – ایرانشید چالوس یک (25 بر 23، 20 بر 25، 25 بر 22 و 25 بر 20)

رعد پدافند قم 2 – زنده‌یاد باقرزاده 3 (18 بر 25، 33 بر 31، 25 بر 23، 19 بر 25 و 10 بر 15)

مسابقه تیم‌های عقاب ملل اردبیل و خوش‌سیما آمل نیز دو کارت زرد و سه اخراجی از ست و بازی داشت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: