فرشاد فرجی، مدافع مازندرانی تیم شهرخودرو، درخصوص پیروزی مقابل تیم سابقش، نساجی مازندران، به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: بازی دست ما بود و توانستیم به گل برسیم و موقعیت‌های زیادی روی دروازه نساجی مازندران ایجاد کردیم خوشحالم که این بازی را بردیم زیرا شرایط خوبی نداشتیم و تحت فشار بودیم.

او که در این دیدار پاس گل داد، در این خصوص ادامه داد: با وجود اینکه پستم تغییر کرده بود اما تمام تلاشم را کردم که خوب باشم و موفق شدم به قاسمی‌نژاد پاس گل بدهم. او تا به الان گل‌های حساسی برای‌مان به ثمر رسانده و امیدوارم آقای گل شود. 

مدافع شهرخودرو درباره پرکارت بودن این دیدار افزود: تعداد کارت‌های زردی که داور نشان داد خیلی زیاد بود حالا نمی‌دانم دقیقا بگویم کدام یک از آنها درست بوده کدام یک غلط. بازی پر برخوردی بود ولی نه در حد اینکه 8-9 کارت زرد داشته باشد. 

فرجی در پایان گفت: آقای رحمتی زحمات زیادی برای ما می کشد و از او تشکر می‌کنم. به تازگی آقای فاضلی هم به کادر اضافه شده که به او خوش‌آمد می‌گوئیم. امیدوارم در این چند بازی که تا نیم فصل باقی مانده بتوانیم نتایجی در خور شان مردم مشهد بگیریم. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: