به گزارش برنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، محمود فکری پس از بازی تیمش مقابل سایپا به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

مشروح صحبت‌های سرمربی استقلال به شرح زیر است:

بازی؟
جا دارد به تیم سایپا بابت این برد تبریک بگویم. به بازیکنانم بابت تلاششان خسته نباشید می‌گویم. بازی به شکلی نبود که ما بازنده بازی باشیم و شاید تمرکز لازم را نداشتیم. شاید حریف را دست کم گرفته بودیم و از موقعیت‌هایی که در دو نیمه بدست آوردیم نتوانستیم استفاده کنیم. دلیل این مورد می‌تواند موارد مختلفی باشد و بازی‌ای که می‌توانستیم ببریم را باختیم. ما در اواخر بازی هم موقعیت‌های زیادی داشتیم و روی تک موقعیت حریف گل خوردیم. از طرفی هرچه ما فشار آوردیم نتوانستیم به گل برسیم. می‌توانستیم با برد در این بازی شرایط خود را بهتر کنیم. باید خیلی سریع خود را آماده بازی با نفت مسجد سلیمان کنیم. ان‌شاءالله با تمرکز بیشتر بتوانیم آن بازی را با برد پشت سر بگذاریم.

نقطه ضعف استقلال؟
ما نباید نقطه ضعف خود را بگوییم. در مجموع چه بحث فنی باشد چه مشکلات دیگر، باید این مشکلات را برطرف کنیم تا بازی به بازی بهتر شویم. در اواخر بازی فرصت‌های خوبی داشتیم. بعضی بازی‌ها گره می‌خورند و امروز ما روی بد فوتبال را دیدیم. مصافی که باید می‌بردیم را با یک گلی که خوردیم، شکست خوردیم. اینکه بگویید در این بازی به ضعفمان باختیم درست نیست و ما ضعف فنی نداشتیم و بازی اصطلاحا گره خورده بود. با برد باید بیرون می‌آمدیم که متاسفانه با باخت عوضش کردیم.

حواشی؟
من احساس می‌کنم خیلی‌ها از صدر بودن استقلال ناراحت هستند. اتفاقاتی که در فوتبالمان رخ می‌دهد مشخص است و دوست ندارند ما صدرنشین باشیم و با آرامش کار کنیم. دوستان همه تلاش خود را می‌کنند تا استقلال را پایین بکشند اما ما همه تلاش خود را می‌کنیم تا فضایی که علیه ماست را با نتیجه گرفتن، جواب دهیم و باید ببینیم در ادامه خدا چه می‌خواهد

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: