به گزارش برنا، اردوهای انتخابی تیم والیبال نوجوانان ایران که از روز دوشنبه ۱۳ بهمن‌ماه در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شده بود، شب گذشته (جمعه شب) به پایان رسید و کادر فنی تیم نوجوانان ایران در شش مرحله این اردو از 180 بازیکن منتخب لیگ برتر نوجوانان و معرفی شده از سوی هیات‌های استانی تست گرفتند.

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال نوجوانان پسر ایران از بین این بازیکنان، 43 را نفر انتخاب و به نخستین اردوی آماده سازی تیم که برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی در دو مرحله برگزار خواهد شد، دعوت کرد.

بر این اساس، 22 بازیکن به مرحله نخست اردو که از چهارم تا هشتم اسفندماه و 21 بازیکن به مرحله دوم اردو که از دهم تا چهاردهم اسفندماه برگزار می‌شود، دعوت شدند.

بازیکنان دعوت شده به مرحله نخست اردو باید عصر روز یکشنبه سوم اسفندماه خود را به رضا عسکری سرپرست تیم معرفی کنند و نفرات دعوت شده به مرحله دوم نیز باید عصر روز شنبه نهم اسفندماه خود را معرفی کنند. همراه داشتن تست PCR جدید برای دعوت‌شدگان نیز الزامی است.

جمهوری اسلامی ایران در سال ۲۰۲۱ میزبان مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان است که این رقابت‌ها از دوم تا یازدهم شهریورماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد. تیم والیبال نوجوانان ایران خود را برای حضور شایسته این رقابت‌ها آماده می‌کند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: