به گزارش برنا، مسابقات رده های سنی تنیس به میزبانی یزد با معرفی نفرات برتر  رده های سنی ١٦، ١٤ و ١٢ سال به کار خود پایان داد.

بعد از قهرمانی علی یزدانی در رده سنی زیر ١٨ سال ، نایب قهرمانی مبین اکبرپور و مقام سومی مشترک آرین صفاری و محمد پارسا افسری ؛ مسابقات رده سنی ١٦ سال با برگزاری دیدار فینال بین سام پازوکی و کیان کریمی همراه شد که با برتری ٢ بر صفر سام پازوکی این تنیسور به مقام قهرمانی رسید .

کیان کریمی نایب قهرمان شد و عنوان سومی مشترک هم به یاسین حاجیلویی و طاها وزیری تعلق گرفت .

در فینال رده سنی ١٤ سال سام پازوکی با برتری ٢- صفر در رویارویی با امیر مهدی فرخ پور برای دومین بار در این دوره از مسابقات به قهرمانی رسید و رادین فهیمی به همراه مهراد منصوری بصورت مشترک به مقام سوم رسیدند .

در مسابقات رده سنی ١٢ سال ، کیارش صادقی زیدی با غلبه ٢-صفر در فینال مقابل سروش معدنیان به عنوان قهرمانی رسید .

سروش معدنیان دوم شد و دانیال مشتاقی فرد و آیریک عابدین زا ه مقام سوم مشترک را بدست آوردند .

پیش از این در بخش دختران نیز مسابقات به میزبانی یزد برگزار شد ، که نتایج زیر بدست آمد :

در رده سنی زیر ۱۲ سال ، فردخت علیمی با نتیجه (۲-۶ و ۲-۶)  صبا خیرمنش را برد و‌ قهرمان شد ، خیرمنش در جایگاه دوم ایستاد و‌غزل رضا زاده و‌هانا شعبان پور مشترکا سوم شدند.

‌‎در  رده سنی زیر ۱۴ سال ،  مهرانه ظهوریان با نتیجه ( ۱-۶ و ۲-۶)  مقابل کیمیا ثاقب تهرانی به پیروزی دست پیدا کرد و‌ نیلی عطفی و محیا عابدینی عنوان سومی را کسب کردند.  

‌‎در رده سنی زیر ۱۶ سال ، مهرانه ظهوریان  با انصراف حریف خود در ست دوم یاسمن یزدانی را شکست داد و بار دیگر قهرمان شد ، یزدانی نائب قهرمان شد و‌  محیا عابدینی و مهرانا سلیمانی پور رتبه سوم را بدست آوردند.

‌‎در نهایت در رده سنی زیر ۱۸ سال ، مهراز رضویان با نتیجه ( ۱-۶ و ۲-۶) جیران رشیدی را برد و قهرمان شد  رشیدی دوم شد و  مهرانا سلیمانی پور و عسل جاویدان عنوان سوم‌ را به خود اختصاص دادند.

سرداوری این دوره از مسابقات در بخش پسران  بر عهده مسعود خمر بود و سجودی مدیریت بازیها را بر عهده داشت .

سرداوری رقابت های دختران بر عهده نگار دادخواه بود و حسانی مدیریت بازیها را بر عهده داشت .

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: