به گزارش برنا، منصور هاشمی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس و پس از پیروزی پرگل تیمش اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. برای این بازی و دقایق مختلف آن استراتژی‌های مختلفی داشتیم که از آن جمله تلاش برای رسیدن به گل زود هنگام بود تا حریف از لاک دفاعی خارج شود. خوشحال هستیم که پیروزی پر گلی داشتیم. البته از سوی دیگر به خاطر جایگاهی که در این فصل در جدول داشتیم، شوکه هستیم.

سرمربی امیدهای پرسپولیس ادامه داد: جایگاه فعلی تیم در جدول، بیانگر ظرفیت واقعی تیم نیست. شرایطی که در آن قرار داریم باعث شوکه شدن خودمان است. مساله این است که بچه‌ها، بازی‌های خوبی انجام دادند ولی از موقعیت‌های گلزنی استفاه نکردیم. به این شکل بود که با وجود برتری، بعضا ناکام ماندیم و امتیاز از دست دادیم.

هاشمی اضافه کرد: برای بازی امروز در نهایت تاکتیک‌ها را تغییر دادیم و توانستیم آن چه در تمرینات دنبال کرده بودیم را انجام بدهیم. خوشبختانه نتیجه دلخواه به دست آمد و همین امر باعث شد تا برای نیمه دوم به تعدادی از بچه‌ها استراحت بدهیم و فرصت در اختیار نفرانی قرار بگیرد که کمتر شانس بازی داشته‌اند. امیدوارم با ادامه این روند، در بازی‌های آینده به نتایج خوبی برسیم و در نهایت جزو سه تیم اول باشیم.  

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: