ندا شهسواری، بازیکن تیم تنیس روی میز پادما یدک اصفهان، درباره سطح کیفی رقابت‌های لیگ برتر بانوان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: امسال در کنار تیم پادما یدک اصفهان بودم که تیم کاملا بومی است و تقریبا می‌توانم بگویم بازیکن ملی‌پوش و مطرح‌شان فقط من هستم. امسال هم از چند تیم دیگر پیشنهاد خوب داشتم اما همیشه معتقدم که باید بازیکنان در همه تیم‌ها پخش شوند تا کیفیت مسابقات بالا برود. اینکه یک لیگ تک قطبی داشته باشیم اصلا چیز جالبی نیست. از طرفی سال‌هاست برای تیم‌های اصفهانی بازی می‌کنم به‌نوعی این شهر عرق پیدا کردم. تیم‌مان هم تا اینجای لیگ خیلی خوب بالا آمده و قطعا تلاش خواهیم کرد جزو سکونشینان باشیم.

او ادامه داد: برگزاری مسابقات لیگ به نظرم کار خوبی بود از سمت فدراسیون، قطعا برگزاری هر مسابقه‌ای در این شرایط ریسک بزرگی است اما حداقل در رشته تنیس روی میز جزو الزامات بود. سطح مسابقات لیگ واقعا خوب بود. البته در ابتدا بازیکنان چندان به این روش آشنا نبودند و حتی به دلیل تعطیلات طولانی مدت آمادگی لازم را هم نداشتند اما کم‌کم همه چیز بهتر شد و استرس بازیکنان از بین رفت. الان مرحله رفت و برگشت به خوبی برگزار شده و احتمالا پلی‌آف هم آخر فروردین برگزار شود تا تکلیف سکونشینان مشخص شود.

عضو تیم ملی تنیس روی میز بانوان با اشاره به وضعیت اردوهای تیم ملی توضیح داد: در این مدت اخیر چند مرحله اردو را پشت سر گذاشتیم و مدتی هم درگیر مسابقات سوپرلیگ شدیم. تیم ملی بانوان در حال حاضر هیچ سهمیه‌ای را برای المپیک کسب نکرده بنابراین باید خودمان را برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک که در قطر برگزار خواهد شد آماده کنیم. پس از آن هم مسابقات جهانی که باز انتخابی المپیک است را در پیش داریم. شانس ما در مسابقات آسیایی با این که فقط یک نفر انتخاب می‌شود بیشتر است اما باید در هر صورت تلاش کنیم که این اتفاق خوب را برای تنیس روی میز بانوان ایران رقم بزنیم. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: