به گزارش برنا؛ پنجمین اردوی تیم ملی کشتی آزاد برای حضور در رقابت‌های گزینشی المپیک و قهرمانی آسیا در قزاقستان تا روز 13 اسفندماه در محل خانه کشتی شهید ابراهیم هادی مجموعه ورزشی آزادی تهران در حال پیگیری است.

رضا اطری، عضو مازندرانی تیم ملی کشتی آزاد ، درخصوص آخرین وضعیت اردوی تیم ملی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: چهار مرحله اردوی با کیفیتی را پشت‌سر گذاشتیم و الان هم در مرحله پنجم هستیم. خوشبختانه شرایط اردوها خوب است و از این بین قرار است یک تیم راهی مسابقات اوکراین و یک تیم هم راهی ایتالیا شود. در کنار آن در دو وزن 86 کیلوگرم و 57 کیلوگرم انتخابی برای المپیک را خواهیم داشت.

او با اشاره به تعویق المپیک 2020 گفت: از تعویق المپیک خیلی آسیب دیدیم ولی کاری است که پیش آمده و برای همه است. من قبل از این در انتخابی‌ها نفر اول شدم و قرار بود که به مسابقات جهانی صربستان اعزام شوم اما با لغو این مسابقات در حال حاضر تلاش می‌کنم در انتخابی دوباره جزو اعزامی‌ها قرار بگیرم. آرزوی هر ورزشکاری حضور و درخشش در المپیک است که من هم از قاعده جدا نیستم.

دارنده مدال طلای آسیا در رابطه با رقابت‌های لیگ برتر توضیح داد: این دوره برای ایران‌مال کشتی گرفتم که واقعا هم لیگ خوب و پویایی بود و هم عملکرد تیم‌مان قابل قبول، ولی باید یک تشکر ویژه هم از جناب دبیر داشته باشم که با وجود همه مشکلات و زیر آب‌زنی‌ها تلاش کردند که این مسابقات را برگزار کنند که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد. به هر جهت همه ما تنها راه درآمدمان همین کشتی است و مسابقات لیگ هم یکی از منابع به شمار می‌رود. واقعا مسابقات خوب بود هم از نظر روحی به کشتی گیران انگیزه داد و هم از نظر مالی کمک خرج‌مان شد. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: