برانکو ایوانکوویچ، سرمربی اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به اتفاق تلخی که اخیرا برای دو شاگرد سابقش در تیم ملی ایران رخ داده اظهار داشت: مرگ علی انصاریان و مهرداد میناوند اتفاق تاسف باری بود که همه مردم ایران و تمام کسانی که به نوعی با فوتبال ایران در ارتباط بوده اند را ناراحت و غمگین کرد و من هم از این حادثه تلخ برای این دو شاگردم در تیم ملی متاسف شدم. هر دو این عزیزان در تیم ملی زمان بلاژویچ و در زمانی که من به عنوان سرمربی تیم ملی در ایران حضور داشتم، جزو شاگردانم محسوب می‌شدند و با هر دو این فوتبالیست‌های ایران رابطه خوبی داشتم. من آنها را خوب می‌شناختم و می‌دانم که چه خدمات ارزنده‌ای برای فوتبال ایران انجام دادند.

سرمربی اسبق پرسپولیس تاکید کرد: من خاطرات زیادی با میناوند دارم. او  همیشه در کنار پرسپولیس بود و همیشه سعی می کرد در حمایت از پرسپولیس طرف حق و حقیقت باشد. او با شوخی‌ها و خنده‌هایش همیشه زبانزد بود. از دست دادن او و علی انصاریان فقدان بزرگی برای  همه ما است و از صمیم قلب از فوت آنها ناراحت هستم.

برانکو در ادامه اشاره ویژه‌ای به شرایط حال حاضر پرسپولیس داشت و در این خصوص گفت: قهرمانی در نیم فصل اتفاق قابل پیش‌بینی برای پرسپولیس بود و این تیم با این موفقیت به آن چه که در نیم فصل اول استحقاقش را داشت، رسید.

سرمربی کروات سرخ‌ها ادامه داد: به اعتقاد من پرسپولیس در حال حاضر از نظر کمی و کیفی بهترین تیم ایران است و نمایش فوتبالی خوبی را از خود ارائه می‌دهد و با نمایش با کیفیت‌ترین بازی به نحو خوب و مطلوبی موفق شد از بازی‌های معوقه‌اش استفاده کرده و امتیازات مهمی را کسب کند.

او تاکید کرد: با وجود این که پرسپولیس در مقطعی با کسب چند تساوی متوالی، امتیازاتی را از دست داد اما در ادامه این امتیازها را با پیروزی‌های خوبی که پشت سر هم کسب کرد، جبران و موفق شد با پیروزی در بازی‌های معوقه‌اش به آنچه که در نیم فصل اول استحقاقش را داشت، دست پیدا کند.

برانکو افزود: پرسپولیس با نمایش کم اشتباهی که در نیم فصل اول داشت هم از نظر امتیازی و هم از نظر تفاضل گل و نمایش فنی خوب مستحق این موفقیت بود.

سرمربی اسبق سرخ‌پوشان تهرانی درخصوص پیش‌بینی‌اش از روند حرکتی و فنی پرسپولیس در نیم فصل دوم گفت: آینده خوب و روشنی در انتظار این تیم است و من بر این باور هستم که پرسپولیس با ادامه روند موفقیت‌آمیزی که در اواخر نیم فصل اول داشت، قهرمان لیگ خواهد شد و برای پنجمین فصل متوالی جام قهرمانی به این تیم خواهد رسید. 4/5

خبرنگار: سمیه قدیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: