نگین آلتونی، عضو تیم‌ ملی کاراته بانوان، درباره شروع مجدد اردوهای تیم‌ ملی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: در حال حاضر پنجمین مرحله اردوی آماده سازی تیم‌ ملی بانوان در حال برگزاری است و به لطف کادر فنی این سومین باری است که پس از کرونا به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شوم. بر اساس اعلام کادر فنی دور ششم از 12 اسفند برگزار خواهد شد که مجددا در این اردو حاضر خواهم بود. شرایط اردوها خوب است و چون بچه‌های المپیکی‌مان در تمرینات هستند با جدیت و هیجان بیشتری تمرینات را پیگیری می‌کنیم. 

او افزود: برای المپیک جوانان این بازیکنان به ما خیلی کمک کردند که نتیجه هم در آرژانتین به خوبی حاصل شد و امیدوارم ما هم بتوانیم حریف‌های تمرینی خوبی برای المپین‌هایمان باشیم. در حال حاضر چون این دوره از رده جوانان به رده بزرگسالان اضافه شدم رنکینگم یاری نکرد که بتوانم در مسابقات گزینشی شرکت کنم‌. اما تلاش خواهم کرد با عملکرد خوبم جزو نفرات ثابت‌ اردوی تیم ملی بزرگسالان باشم.

دارنده مدال برنز المپیک جوانان گفت: مسابقات سوپرلیگ آقایان در حال برگزاری است که این مسئله نوید این را می‌دهد که در آینده به امید خدا سایر مسابقات هم برگزار می‌شود. در بخش بانوان هم قرار است به زودی لیگ برگزار شود اما فعلا هدف فدراسیون برگزاری انتخابی تیم‌ ملی در اسفند ماه است. 3

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: