به گزارش برنا، علی بازیار، مسئول کشتی های سنتی و ساحلی فدراسیون در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب عنوان کرد: با پیگیری فدراسیون کشتی، مجوز برگزاری رقابت های قهرمانی کشور آلیش مردان را با رعایت پروتکل های بهداشتی اخذ کردیم و این رقابت ها طبق برنامه اعلامی روز 15 اسفندماه در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار می شود.

وی ادامه داد: پذیرش کشتی گیران روز پنج شنبه هفته جاری علاوه بر تست PCR که توسط شرکت کنندگان  با اعتبار 48 ساعت تهیه می شود با انجام تست RDSS و طرح کنترل پزشکی در زمان پذیرش همراه خواهد بود و از تمامی تیم ها درخواست داریم به دلیل رعایت های پروتکل های بهداشتی و محدودیت های اسکان از آوردن نفرات اضافه و همراه جدا خودداری کنند.

بازیار با اشاره به سیاست های فدراسیون کشتی در راه مبارزه با دوپینگ خاطرنشان کرد: از نفرات برتر این مسابقات آزمایش دوپینگ بعمل خواهد آمد.  در خلال این رقابتها قصد داریم کلاس کنترل داوران را نیز برگزار کنیم، بدین جهت هیات استانی نسبت به حضور این عزیزان هماهنگی لازم را بنمایند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: برنامه های کشتی آلیش مردان پس از برگزاری رقابت های قهرمانی کشور، با توجه به زمان برگزاری رقابت های آسیایی و جهانی این رشته اعلام خواهد شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: