به گزارش برنا؛  جمشید تقی زاده در حاشیه برگزاری شانزدهمین دوره رقابت های پرورش اندام قهرمانی کشور در کیش،با اشاره به اهمیت این رقابت ها گفت: مسابقات قهرمانی کشور با حضور 518 ورزشکار در سه رشته در حال برگزاری است.

او با بیان اینکه این رشته در میان جوانان بسیار مورد اقبال قراردارد اظهار داشت : مسابقات مهمی را پیش رو داریم که با احتساب داوران و مربیان حدود 700 نفر در این مسابقات به میزبانی استان هرمزگان در جزیره کیش حضور دارند.

تقی زاده در بخش دیگری از سخنانش کسب کرسی های بین المللی رشته بدنسازی و پرورش اندام در این رشته را مورد توجه قرار داد و افزود: امیدوارم بتوانیم نقش ویژه ای در کنفدراسیون آسیا و جهانی ایفا کنیم.

او یاداور شد: برای اولین بار نصیرزاده هم به عنوان یک ایرانی عضو رئیسه فدارسیون جهانی شده و امیدوارم تحولات اساسی و بنیادین در بخش حرفه ای سه رشته این فدراسیون به وجود بیاید.

معاون امور حقوقی مجلس و استانهای وزارت ورزش و جوانان تصریح کرد:حضور امروز مهدی فروردین (رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی) و کریمی فیروزجایی (عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی) در سالن برگزاری مسابقات بیانگر تعامل مثبت خانواده ورزش و خانه ملت است و اینکه نشان بدهند در کنار ورزشکاران هستند و از ورزش و ورزشکاران حمایت میکنند .

وی از رشته بدنسازی به عنوان مادر تمامی رشته های ورزشی یاد کرد و گفت: هم اکنون باشگاه های بدنسازی در سراسر کشور فعال هستند وجمع کثیری را تحت پوشش قرار داده اندبا توجه به این نکته برای بهره مندی بیشتر از اثار مثبت ان باید برای این رشته برنامه ریزی هدفمند داشته باشیم و بتوانیم علاوه برکرسی ها ،عناوین بیشتری را هم کسب کنیم.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: