به گزارش برنا؛ صالح مصطفوی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال استقلال مقابل فولاد خوزستان در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: پیش از شروع صحبت‌هایم، از طرف فرهاد مجیدی و خودم از کادر قبلی محمود فکری و پرویز مظلومی تشکر می‌کنم که زحمت زیادی کشیدند. مجیدی عذرخواهی کرد، اما در کنفرانس بعد از بازی خود شرکت می‌کند. فردا یکی از بازی‌های سخت ماست، چرا که فولاد تیم باساختاری است، کمترین موقعیت را به حریفان را می‌دهد، خوب پرس می‌کند و در مجموع بازی سختی خواهد بود. امیدوارم با تمرین خوب در یکی دو روز گذشته بتوانیم در بازی شأن استقلال انجام دهیم و سه امتیاز را بگیریم.

وی در مورد چشم‌انداز استقلال برای قهرمانی تصریح کرد: ما شش امتیاز از صدر جدول عقب هستیم، اما بازی رو در رو داریم. تلاش می‌کنیم استقلال را چه از نظر شکل بازی و نتیجه به جایگاه واقعی‌اش برسانیم.

مربی تیم فوتبال استقلال درباره اینکه در صورت ناکامی استقلال برای رسیدن به قهرمانی بهانه‌های نبستن تیم در ابتدای فصل از جانب کادر فنی مطرح می‌شود یا نه، گفت:  ما در این شرایط قبول کردیم مسئولیت استقلال را برعهده بگیریم. دنبال بهانه‌جویی نستیم و حداکثر تلاش‌مان را برای موفقیت به کار می‌گیریم. موفقیت از نظر ما پسند شکل بازی از سوی هوادار و گرفتن امتیازات لازم برای قهرمانی است. نه مجیدی این مدلی است و نه بقیه اعضای کادر فنی که دنبال بهانه‌جویی باشند.

مصطفوی در مورد انصراف فراز کمالوند از حضور در کادر فنی استقلال گفت: در جریان نیستم.

وی در واکنش به عدم حضور پیروز قربانی در کادر فنی استقلال یادآور شد: پیروز قربانی با مجیدی جلسه‌ای داشته است. من قربانی را از کلاس‌های مربیگری می‌شناسم. او مربی کاملاً بادانش، به روز و اهل مطالعه و تحقیق است. خیلی خوشحال می‌شدم در کادر حاضر می‌شد، اما ظاهرا جمع‌بندی بین او و مجیدی این بوده است که در سایپا کارش را ادامه دهد.

مربی تیم فوتبال استقلال در مورد وضعیت پیوستن امین قاسمی‌نژاد به استقلال گفت: در جریان نیستم.

مصطفوی در خصوص اینکه چه اتفاقی افتاد که باشگاه استقلال تصمیم به انتخاب فرهاد مجیدی گرفت، گفت: این را بهتر است مجیدی جواب بدهد. باشگاه به این جمع‌بندی رسید که با کادر قبلی که به اعتقادم زحمت کشیدند و از بزرگان و پیشکسوتان استقلال بودند، قطع همکاری کند. با توجه به عملکرد مجیدی و گروهش چه از نظر کیفیت بازی و نتایج، باشگاه به این نتیجه رسید که استقلال با این کادر عملکرد بهتری خواهد داشت.

وی در مورد شلوغ بازی نیمکت برخی از تیم‌ها برای تحت تاثیر قرار دادن داور، خاطرنشان کرد: صلاح مملکت خویش را خسروان دانند. هر کسی سبک مربیگری خودش را دارد. هر کسی خودش تصمیم می‌گیرد چه مدلی کار کند. مسئولیت ما در قبال تیم خودمان است. شاید سبکی، موردپسند ما نباشد. قانو‌ن‌گذار و قانون باید تصمیم بگیرد چگونه با این روش برخورد کند.

مربی تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این سؤال که آیا امکان دارد آبی‌پوشان به مانند فصل گذشته سه دفاعه بازی کند، گفت: ممکن است.

مصطفوی درباره اینکه آیا مجیدی در نشست‌های خبری شرکت خواهد کرد یا نه، گفت: عرض کردم مجیدی بعد از بازی می‌خواهد خودش در نشست خبری شرکت کند. از هواداران می‌خواهم برای موفقیت در بازی فردا و بازی‌های آینده دعا کنند.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: