به گزارش برنا؛ رقابت‌های لیگ برتر بوکس که از چهارم اسفند در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی پنجم مرداد آغاز شده بود، با قهرمانی تیم پلیمر خلیج فارس به پایان رسید.

احسان روزبهانی، بوکسور تیم هیات بوکس خوزستان در رابطه با سطح کیفی این رقابت‌ها در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: اینکه بگویم این مسابقات لیگ بود خیلی درست نیست چون بیشتر شکل و شمایل مسابقات قهرمانی کشور را داشت. جذابیت مسابقات لیگ به شکل برگزاری آن است که بازی ها به صورت رفت و برگشت است اما این دوره در 6 روز مسابقات فشرده برگزار و تکلیف سکونشین ها نیز مشخص شد.

او ادامه داد: در مجموع مسابقات خوبی بود. مدت ها بود در داخل کشور بازی جدی نداشتیم و اکثر مسابقاتی که بازیکنان در آنجا محک خورده بودند رقابت های خارجی بود. در کنار آن از نظر مالی هم آنهم در این شرایط بد اقتصادی برای بوکسورهای کمک هزینه بود. امیدوارم در سال های آینده هم لیگ برگزار شود تا بوکس ایران بتواند بهتر از این در میادین ظاهر شود.

کاپیتان تیم ملی بوکس افزود: الان دو المپیکی در لیگ داشتیم که هم بازی های خوبی را به نمایش گذاشتند هم خیلی با انگیزه هستند. به نظرم هم دانیال شه بخش و هم شاهین موسوی ثابت کردند که علاوه بر توانایی، انگیزه بسیار قوی برای المپیک پیش رو دارند. بارها گفتم این دو نفر با این انگیزه و توانایی به یقین می توانند در المپیک برای ایران مدال خوش رنگی را کسب کنند.

روزبهانی در پایان با اشاره به میزان قراردادهای لیگ گفت: از قرارداد سایر دوستان خیلی اطلاع ندارم اما قبلا هم گفته بودم رقم پایینی ندارم به همین خاطر کمتر تیمی به من پیشنهاد می دهد اما امسال تیم هیات بوکس خوزستان حاضر شد مبلغ درخواستی من را پرداخت کند که خوشبختانه همکاری خوبی هم در طول بازی ها شکل گرفت. 4

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: