رحیم یوسفی، بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به آخرین وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر گفت: خوشبختانه پرسپولیس مسیرش را به خوبی پیدا کرده و با ادامه این مسیر می‌تواند به هدف اصلی‌اش از این فصل دست پیدا کند. به لحاظ فوتبالی این تیم به شرایط خوبی رسیده و رفته رفته این شرایط را بهبود می دهد. با روندی که این تیم دارد به نظر من می توان امیدواری زیادی داشت که پرسپولیس امسال هم فصل را با کسب جام قهرمانی به پایان برساند.

او درخصوص روند کلی پرسپولیس تاکید کرد: من به آینده این تیم خوشبین هستم چراکه این تیم به لحاظ تاکتیکی به نظم خوبی رسیده. در این بین شاید تساوی و حتی شکستی را در آینده داشته باشد اما این‌که پرسپولیس فوتبال روان و خوبی را از خود به نمایش می‌گذارد جای تقدیر و تحسین دارد و این امیدواری وجود دارد که حتی اگر نتیجه خوبی هم  در یک بازی رقم نخورد، در ادامه توان جبران وجود دارد. به نظر من در حال حاضر در لیگ ایران هیچ تیمی به زیبایی پرسپولیس فوتبال بازی نمی‌کند.

پیشکسوت پرسپولیس درمورد حضور سرخ‌ها در جام حذفی گفت: جام حذفی مسیری است که زودتر می‌توان به جام رسید و این شانس وجود دارد که تیمی با چند پیروزی به جام قهرمانی برسد. در گام اول پرسپولیس با تیم ناشناخته و گمنامی بازی دارد که بدون شک نباید این تیم را دست‌کم بگیرد. پرسپولیس باید گام اول را محکم بردارد و تا رسیدن به جام قهرمانی با قدرت به کار خود ادامه دهد.

یوسفی که در سال‌های قبل در تیم‌های پایه پرسپولیس با شهریار مغانلو که خرید جدید سرخ‌ها محسوب می‌شود، کار کرده در این خصوص ادامه داد: از آن زمان سال‌های زیادی می‌گذرد اما این که این بازیکن توانسته است از تیم‌های پایه پرسپولیس رشد کرده و دوباره به تیم بازگردد، اتفاق جالبی است. بحث حضور موفق در تیم اصلی پرسپولیس موضوع مهمی است که امیدوارم مغانلو بتواند در آن موفق باشد و شرایط برای درخشش او در پرسپولیس فراهم شود.

این  بازیکن قدیمی پرسپولیس در پایان صحبت‌هایش درخواستی از پیشکسوتان داشت و در این رابطه گفت: نقش حمایتی هواداران و پیشکسوتان در موفقیت پرسپولیس خیلی مهم است. در این میان از همه پیشکسوتان خوب پرسپولیس می‌خواهم که حمایت‌شان را از تیم ادامه دهند و تحت هیچ شرایطی پشت پرسپولیس را خالی نکنند و مثل قبل حامی بزرگ این تیم باشند. 3/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: