حسین کعبی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به موفقیت‌هایی که در عرصه مربیگری در سال 1399 داشت، گفت: سال 99 از نظر فوتبالی برایم خوب بود. من در این سال پس از سال ها به شهرم برگشتم و در خدمت فولاد و مردم خوب اهواز بودم. ضمن این که با فولاد شانس حضور در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را  داریم و تلاش می کنیم بار دیگر نام این تیم را در سطح آسیا مطرح کنیم.

او در ادامه تاکید کرد: سال 99 در مجموع برای مردم ایران و کشورهای دیگر خوب نبود. این سال، سالی بود که متاسفانه در آن هموطنان زیادی را از دست دادیم. در کنار اتفاقات تلخ، فوت مهرداد و علی که همه ما عزادار کرد. این دو از بهترین های فوتبال ایران از نظر فنی و اخلاقی بودند و همه ما خاطرات زیادی با آنها داشتیم و هنوز هم برای من قابل باور نیست که دیگر آنها را در کنارمان نداریم. رفتار و اخلاق خوب شان در بین فوتبالی ها زبانزد خاص و عام بود. خیلی ها چشم انتظار این بودند که این دو نفربه زندگی برگردند اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد تا همه ما عزادار این دو دوست خوب مان شویم.

کعبی برگزاری بازی‌های فوتبال و لیگ برتر را نقطه عطف سال 99 اعلام کرد و در این خصوص تاکید کرد: برگزاری فوتبال بهترین اتفاق در شرایط  کرونایی بود. این تصمیم  باعث شد در این شرایط سخت تنها سرگرمی و دلخوشی مردم از آنها گرفته نشود. برگزاری فوتبال به مردم کمک کرد بخشی از مشکلات و گرفتاری های شان را ولو برای یکی دو ساعت فراموش کنند.

او در مورد توصیه‌اش در ایام تعطیلات به خبرنگار برنا گفت: مردم باید رعایت کنند. سفرها را لغو کنند و همکاری خوبی با کادر درمان داشته باشند تا باز هم داغدار هموطنان و دوستان مان نشویم. من به عنوان یک برادر کوچک از مردم می خواهم این نکات را رعایت کنند.

از این پیشکسوت فوتبال خواستم در مورد خاطره انگیزترین عید  فوتبالی‌اش صحبت کند که او در این خصوص به خاطره جالبی اشاره و تصریح کرد: در فصلی که در پرسپولیس حضور داشتم دربی در عید برگزار شد که آن بازی اولین تجربه من در پرسپولیس و دربی بود. روز قبل از بازی مصطفی دنیزلی در جلسه فنی به من گفت می خواهم  پستی به تو بازی بدهم که همه را غافلگیر کنم. در آن بازی برای اولین بار در پست مهاجم بازی کردم که اتفاقا فوق العاده هم بودم و توانستم پنالتی بگیرم که البته مهرزاد معدنچی آن پنالتی را خراب کرد.  

کعبی در پایان گفت: سال نو و جدید را به همه مردم خوب ایران در سراسر دنیا تبریک می گویم و امیدوارم سال1400 سالی توام با آرامش و سلامتی برای همه ایرانی ها باشد. 5/5

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: