محمد شریفی، بازیکن جوان تیم پرسپولیس، در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به بازی تیمش برابر مس نوین کرمان در جام حذفی اظهار داشت: حریف ما با وجود این که در لیگ دسته دوم فعالیت دارد، از مهره‌های خوب و نفرات با انگیزه ای برخوردار بود اما بچه‌های ما برای موفقیت در جام حذفی هم قسم شدند و می‌خواهیم تا کسب جام در این تورنمنت به تلاش‌مان ادامه دهیم.

جوان‌ترین بازیکن حال حاضر پرسپولیس درخصوص حضورش در این دیدار در ترکیب سرخ‌پوشان تاکید کرد: کادر فنی در این دیدار به من فرصت داد و من سعی کردم خواسته های آنها را به طور کامل اجرا کنم تا جواب خوبی به اعتمادشان بدهم. حضور در ترکیب پرسپولیس برای ما ارزش و اهمیت بالایی دارد اما به این شرایط قانع نیستم و دوست دارم بیشتر بازی کنم و فرصت بیشتری را برای حضور در ترکیب داشته باشم.

او افزود: برای تحقق این موضوع تلاشم را به کار می‌گیرم که بیشتر فرصت بازی داشته باشم و بتوانم مهره مثمرثمری برای پرسپولیس باشم. قطعا ثابت می‌کنم که کادر فنی بی‌جهت به من اعتماد نکرده و می‌توانم بازیکنی مفید برای تیم محبوبم باشم.

شریفی در پایان گفت: از سیدجلال حسینی به عنوان کاپیتان و بزرگتر همه ما تشکر می‌کنم که در تیم هوای جوان‌ترها را دارد و من هم از تجربیات او نهایت استفاده را می‌برم و تلاش می‌کنم سیدجلال را الگوی خودم قرار بدهم. 3/5

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: