به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در سال جاری لیگ‌ ملت‌ها و بازی‌های المپیک توکیو را پیش رو دارد و خود را برای حضور شایسته در این رقابت‌ها آماده می‌کند.

بازیکنان دعوت شده به اردوی آماده‌سازی این تیم، از 11 فروردین‌ماه در فدراسیون حاضر شدند و عصر امروز پس از انجام سه بار تست PCR، تمرینات بدنسازی خود را آغاز کردند.

پیش از شروع تمرینات، بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم در نشستی شرکت کردند. امیر خوش‌خبر و محمدرضا تندروان درباره برنامه‌هایی که از سوی آلکنو سرمربی تیم ملی تدوین شده و سیامک افروزی درباره پروتکل‌های بهداشتی تمرینات در این نشست صحبت کردند. مهدی خباز نیز درباره برنامه‌های بدنسازی ملی‌پوشان توضیحاتی ارائه داد.

امیر غفور، علی شفیعی، محمد طاهر وادی، مسعود غلامی، محمد جواد معنوی‌نژاد، علی رمضانی، صابر کاظمی، امین اسماعیل‌نژاد، میثم صالحی، سلیم چپرلی، مرتضی شریفی، اسماعیل مسافر، رضا عابدینی، مهران فیض امام‌دوست، مهدی مرندی و اسماعیل طالبی بازیکنان حاضر در این نشست بودند.

امیر خوش‌خبر (سرپرست)، محمدرضا تندروان، عظیم جزیده، داوود مقبلی و کامبیز یعقوبی (کمک مربیان)، سیامک افروزی (فیزیوتراپیست)، مهدی خباز (بدنساز)، نوید مشجری و علی تاج‌الدین (آنالیزور) و علی پیشیاره (ماساژور) از اعضای کادر فنی تیم ملی حاضر در این نشست بودند. سعید رضایی (کمک‌مربی) نیز پس از دریافت تست کرونا به جمع مربیان ملحق خواهد شد.

با مثبت اعلام شدن تست پیمان اکبری، این کمک‌مربی نیز به قرنطینه رفت. پیش از اکبری، نتیجه آزمایش پوریا فیاضی، محمدرضا حضرت‌پور و آرمان صالحی نیز مثبت شده بود. بدین ترتیب این افراد به همراه پوریا یلی و علی‌اصغر مجرد که پیش از حضور در اردو و در تعطیلات نوروز به کرونا مبتلا شده‌اند، تا بهبودی کامل و منفی شدن تست‌شان در قرنطینه به سر می‌برند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: