به گزارش برنا؛ دکتر مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان در دیدار نوروزی با جمعی از روسای فدراسیون‌های ورزشی عنوان کرد: با وجود مشکلات اقتصادی در کشور به خاطر تحریم های ظالمانه، تلاش کردیم تا بهترین امکانات را برای فدراسیون‌ها و المپیکی‌ها مهیا کنیم و در چهار ماه آینده نیز پشتیبانی‌ها از رشته های المپین ها مضاعف می‌شود.

او ادامه داد: بازدیدهایی از اردوهای آماده سازی تیم‌های ملی اعزامی به بازی‌های توکیو توسط مسئولان برای بررسی وضعیت ملی پوشان صورت گرفت و از نزدیک شاهد تمرینات آنها بودیم. این بازدیدها تا زمان اعزام ادامه خواهد یافت. در راستای تحقق شعار سال" تولید، پشتیبانی ها و مانع‌زدایی ها"ضمن حمایت و پشتیبانی از بخش خصوصی با حذف موانع شرایط بهتری را برای فعالیت آنها مهیا کنیم.

سلطانی‌فر گفت: نگاه ویژه دولت دوازدهم توسعه زیرساخت‌های ورزشی در اقصی نقاط کشور است به طوریکه تعداد 300 زمین چمن مصنوعی مینی فوتبال در چهار سال قبل به 2 هزار در مناطق محروم رسیده است. کسب بهترین نتایج در جام جهانی، بازی های جاکارتا، المپیک جوانان حاصل اهتمام خانواده ورزش است که در سایه آرامش به دست آمد. همدلی میان مسئولان ورزش کشور تا پایان دولت ادامه خواهد یافت چرا که مسیر توسعه استمرار دارد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: