به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون جودو، رقابت‌های جودو قهرمانی آسیا از فردا (سه‌شنبه- 17 فروردین ماه) با حضور 195 جودوکار از 30 کشور به میزبانی قرقیزستان در «بیشکک» آغاز می شود.

مراسم قرعه‌کشی این دوره از مسابقات با حضور «عبید العنزی» رئیس اتحادیه جودو آسیا در هتل «جنت» شهر بیشکک برگزار شد.

در وزن 73- کیلوگرم، محمد محمدی بریمانلو در میان 16 جودوکار دور نخست باید با جیومانوزیف از ترکمنستان مبارزه کند و سپس به دیدار برنده دیدار تاجیکستان و یمن برود.

امین کامیابی در وزن 81- کیلوگرم دور نخست با بکر الزیندین نماینده اردن پیکار خواهد کرد و در صورت برتری به مصاف سعید ملایی از مغولستان خواهد رفت. در این وزن 18 جودوکار شرکت دارند.

در وزن 90- کیلوگرم که 14 جودوکار پیکار می‌کنند، قاسم باغچقی در اولین دیدار باید با بو هبیلیگه از چین مبارزه کند. وی در صورت برتری با گواک از کره جنوبی مبارزه خواهد کرد.

علی پرهیزگار نماینده ایران در وزن 100- کیلوگرم در میان 16 جودوکار در اولین دیدار به مصاف سریکبایف از قزاقستان می‌رود و در صورت برتری باید با برنده مبارزه نیوزیلند و ازبکستان مبارزه کند.

سعید کرجی هم در وزن 100+ کیلوگرم که 14 جودوکار رقابت خواهند کرد، در دور نخست به مصاف کیم مین جونگ از کره جنوبی خواهد رفت و در صورت کسب پیروزی به دیدار برنده ازبکستان و تاجیکستان خواهد رفت.

تیم ملی ایران در این دوره از مسابقات با 5 جودوکار حضور دارد که طبق برنامه فردا در روز نخست نماینده‌ای ندارد و مبارزات جودوکاران ایران از روز چهارشنبه با مبارزات دو وزن 73- و 81- کیلوگرم آغاز می‌شود.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: