به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان گرامیداشت شهدای دانش آموز از دیروز در مجموعه ورزشی گلان شهر سنندج استان کردستان در حال برگزاری است و امشب با معرفی نفرات برتر به پایان می رسد.

اسامی نفرات راه یافته به دیدارهای رده بندی و فینال این رقابت ها به شرح زیر است:
45 کیلوگرم:
فینال: محمدرضا غلامی (فارس) - علی احمدی وفا (خوزستان)
رده بندی:
محمدجواد ابوطالبی نوید (قم) – امیررضا حسینی نسب (لرستان)
ابوالفضل جهانگیری (تهران) – رضا اله مرادی (کردستان)
48 کیلوگرم:
فینال: سامان ناصری (تهران) – امیررضا برزنونی (خراسان رضوی)
رده بندی:
سروش سلطانی (کردستان) – پرهام ولی پور (لرستان)
ابوالضل صدیقی (خوزستان) – سید مهدی مظفری (اصفهان9
51 کیلوگرم:
فینال: آرین کاظمی (لرستان) - ابوالفضل شهرکی نیا (سیستان و بلوچستان)
رده بندی:
مهدی پورصادق (مازندران) – حسین بهرامی (اصفهان)
رامین احمدی (خوزستان)- محمدمهدی غلامپور (فارس)
55 کیلوگرم:
فینال: ابوالفضل آقایی (توابع تهران) – علی اصغر سام دلیری (مازندران)
رده بندی:
محمدحسن مظفری (بوشهر) – محمدرضا توکلیان (فارس)
ابوالفضل مهمدی (خوزستان) – حسین اسفندیاری (فارس)
60 کیلوگرم:
فینال: فرید رایگان (خوزستان) - سید مصطفی رضایی (مازندران)
رده بندی:
اهورا بویری (خوزستان) – سروش خواجه امیری (اصفهان)
علی اصغر سروی (فارس) – سعید صالحی ارکنه (تهران)
۶۵کیلوگرم:
فینال: علی حسین آبادی ( خراسان رضوی) - سید محمدمهدی میری (تهران)
رده بندی:
احسان نعیمی (خوزستان) – رضا بخشیده (چهارمحال و بختیاری)
علیرضا ابراهیمی (مازندران) – علی شهیدیان (گیلان)
۷۱ کیلوگرم:
فینال: عرفان ولی پور (لرستان) – علیرضا عبدولی (خوزستان)
رده بندی:
آرمین قره صوفی (قم) – سیدهادی –حسینی هاشمی (تهران)
رضا آذرشب (کهگیلویه و بویراحمد) – سیدمرصاد میریحیی پور (گیلان)
80 کیلوگرم:
فینال: محمدامین حسینی (خوزستان) – امیررضا آریا مقدم (خوزستان)
رده بندی:
ئامانج مرادی (کردستان) – پویا گراوند (لرستان)
ابوالفضل نوشاد (فارس) – محمدحسین فلاح (مازندران)
92 کیلوگرم:
فینال: علی جلالی عبدالوند (خوزستان)- حسین باجوروند (خوزستان)
رده بندی:
عرفان حسین لو (قزوین) – سامان خدری (بوشهر)
ابوالفضل چوپانی (آذربایجان شرقی)- امیرعباس شرافتی (تهران)
110 کیلوگرم:
فینال: علی والی (البرز)- امید پایدار (خوزستان)
رده بندی:
امیرمحمد بالی لاشک (مازندران) – محمد عبدی زاده (خوزستان)
محمد ابراهیمی (خوزستان) – آرین پارسایی (ایلام)

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: