به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی آزاد نوجوانان "گرامیداشت امیر سرلشگر خلبان شهید حسین خلعتبری) از دیروز و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در سالن شهید چمران شهر رامسر استان مازندران در حال برگزاری است و عصر امروز با معرفی نفرات برتر به پایان می رسد.

اسامی نفرات حاضر در دیدارهای فینال و رده بندی این رقابت ها به شرح زیر است:
 
45 کیلوگرم:
فینال: سید ابوالفضل رضوی (مازندران) – حسین احمدی (مرکزی)
رده بندی:
محمدمهدی فتحی مهر (گلستان) – ابوالفضل گل عین (فارس)
امیررضا تیموری زاد (تهران) – محمد سالاروند (تهران)
48 کیلوگرم:
فینال:محمدمهدی لاغری (مازندران) – علی یحیی پور (مازندران)
رده بندی:
مهدی مصطفی زادگان (آذربایجان غربی)- رضا جمالی (کرمان)
محمدرضا اسدی (تهران) – احمدرضا ناصری (لرستان)
51 کیلوگرم:
فینال: ابراهیم الهی (مازندران) – علی خرم دل (تهران)
رده بندی:
علی مومنی (مازندران) امیرعلی فریدی (البرز)
سیاوش یاری (ایلام) – ابوالفضل باقری (خراسان رضوی)
55 کیلوگرم:
فینال: ابراهیم خواری (مازندران)– شهداد خسروی (البرز)
رده بندی:
علی کرم پور (تهران) – پوریا هاشمی (مازندران)
ایمان پیرزادی (لرستان) – امیررضا زالی حصاری (تهران)
60 کیلوگرم:
فینال: علیرضا عزیزی (توابع تهران)- محمدرضا شاکری (لرستان)
رده بندی:
علیرضا شیفته (خراسان رضوی)- علی اصغر فتحی (تهران)
علی کریمی (تهران) – علی اصغر رضاپور (مازندران)
 
65 کیلوگرم:
فینال: علی رضایی (مازندران) محمدمهدی پلنگ وار (مازندران)
رده بندی:
منصور ترچانی (مازندران) – ابوالفضل باقری (مازندران)
امیرحسین شمس (البرز)- سجاد نرگسی (خراسان رضوی)
71 کیلوگرم:
فینال: محمد امین دارایی (توابع تهران) – سیدحسن اسماعیل نژاد (مازندران)
رده بندی:
طاها شجاعی (مازندران) – محمد عطاء اللهی (تهران)
امیرحسین عظیمی جم (همدان) – محمدامین اسماعیلی (مازندران)
80 کیلوگرم:
فینال: مجید باقری (خراسان رضوی)- هانی فلاحی (مازندران)
رده بندی:
عباس زندیه (همدان) – محمدهادی خلفیان (ایلام)
رضا سلیمانیان (مازندران) – محمدحسن محمدیان (مازندران)
92 کیلوگرم:
فینال: حسین مفیدی (تهران) – ابوالفضل یاراحمدی (لرستان)
رده بندی:
امیربهادر خرمی (لرستان) – سید آذین سجادی (مازندران)
حسین دلاور (مرکزی) – محمد سعادت (اصفهان)
110 کیلوگرم:
فینال: امیررضا معصومی (گیلان) – ابوالفضل بابالو (تهران)
رده بندی:
محمدجواد مظفری (مرکزی) – سیدرضا موسوی (اوند)
عباس لشکری (البرز)- علی ابوالفتحی (همدان)

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: