مهرداد علیقارداشی، رئیس فدراسیون تنیس روی میز درباره دریافت واکسن کرونا قبل از حضور در مسابقات المپیک توکیو در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: واقعا در این شرایط سخت و بحرانی نه تنها فقط بحث واکسن بلکه در تمامی زمینه‌ها کمک‌های مالی که وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک از فدراسیون ها داشتند بی نظیر بوده و ما سال گذشته در هر دو بخش کمیته و وزارت ورزش صد در صد بودجه را دریافت کردیم. خوشبختانه خیلی به موقع تزریق واکسن انجام شده ان شاء ا... بزودی مرحله دوم هم انجام شود و بچه ها بتوانند ماحصل این همدلی و تلاش را با نتایج خوب در المپیک نشان دهند.

او با اشاره به سهمیه‌های تنیس روی میز ایران در المپیک ادامه داد: در بخش بانوان که ما سهمی نداریم یک سهمیه دیگر امیدواریم که اضافه شود در بخش آقایان، بعد از برگزاری مسابقات قاره‌های آمریکا و اروپا و اقیانوسیه و ان شاء ا... نوشاد هم بتواند به نیما اضافه شود ضمن اینکه ما یک سهمیه در بخش داوری کسب کردیم که با حمایت تیم و تلاش خانم رضایی این هم اولین سهمیه‌ای بوده که خانم‌ها در ادوار گذشته داشتند و آن هم خیلی با وفاق و همدلی خانم رضایی مدیریت شد که کشورمان توانست این بانوی محجبه را هم در مسابقات داشته باشیم.

علیقارداشی درخصوص رقابت‌های لیگ برتر گفت: پیش بینی ما برای شروع مسابقات لیگ پلی آف بانوان در واقع از هفته گذشته اعلام کردیم که دو هفته دیگر، ولی با این شرایط موجود ما هم باید تابع اوضاعی باشیم که در کشور حاکم است. بعید می‌دانم که هفته دیگر هم بتوانیم شروع کنیم و دبیر فدراسیون گفتند که با هماهنگی فدراسیون پزشکی ورزشی شرایط مناسب را پیش بینی کنند که خدای ناکرده در اولویت ما که سلامتی ورزشکاران است کسی آسیب نبیند. البته خیلی هم زمانبر نیست مرحله پلی آف که معمولا پلی آف بانوان سه چهار روزه تمام می شود و بعد از آن هم پلی آف آقایان را شروع می کنیم و قبل از المپیک باید برویم در بحث آماده سازی المپین‌مان که نفرات با بهترین شرایط اعزام شوند. 3/5

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: