مرتضی کرمانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به بازی پرسپولیس برابر گوا اظهار داشت: پرسپولیس این بازی را با چند تغییر آغاز کرد. در این دیدار یحیی تیمش را با 2 مهاجم به زمین فرستاد که به اعتقادم این تصمیم، تصمیم خوبی بود. در نیمه اول با وجود اینکه پرسپولیس روی یک غافلگیری گل خورد اما خیلی زود به بازی برگشت و به نظرم اگر پنالتی دوم را گل می کردیم و 3 بر یک به رختکن می رفتیم در ادامه اختلاف مان در نیمه دوم بیشتر هم می شد.

پیشکسوت پرسپولیس درمورد اتفاقاتی که برای به ثمر رساندن پنالتی‌های نیمه اول رخ داد، تاکید کرد: پنالتی زن اول پرسپولیس مهدی ترابی است اما در پنالتی اول کنعانی از ترابی خواست که او پنالتی را بزند اما در نهایت توپ را ترابی زد. در پنالتی دوم که به نظر می رسید کنعانی ناراحت بود مامور زدن پنالتی شد که متاسفانه توپ گل نشد. در مجموع این موضوع اتفاق ساده ای بود و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. بچه های ما در پرسپولیس آنقدر رفیق و همدل هستند که این جور مسائل به تیم لطمه ای وارد نمی کند و نباید به این جور اتفاقات دامن زده شود.

مهاجم سال‌های دور سرخ‌پوشان در ادامه گفت: برتری دو بر یک برتری عادلانه ای برای این دیدار نبود اما آنچه که مسلم است این است که یحیی و پرسپولیس در نیمه دوم بیشتر در حال مدارا با حریف بودند و نمی خواستند زیاد به آب و آتش بزنند. به هرحال در تورنمنت هایی با این سبک و سیاق پیروزی و کسب 3 امتیاز در درجه اول اهمیت قرار دارد بعد تفاضل گل. ضمن اینکه باید به این موضوع هم اشاره کنم که گوا حریف سرسختی بود و این تیم دوندگی بالایی در طول بازی داشت و با توجه به اینکه شرایط آب و هوایی هم به سود هندی ها بود پرسپولیس نمی خواست بی گدار به آب بزند. حتی نحوه تعویض ها و شکل بازی در نیمه دوم نشان داد که یحیی می خواهند انرژی و توان تیمش را برای بازی های بعدی پرسپولیس مدیریت کند. 

کرمانی با اشاره به گلزنی دوباره حسینی در این دیدار گفت: از دیدن بازی، انگیزه و آمادگی بالای سیدجلال در ترکیب پرسپولیس لذت می برم. حسینی واقعا رهبر تمام عیار در دفاع و یک گلزن خوب برای پرسپولیس است. آمادگی سید باید برای جوان ها سرمشق باشد. ماشااله او آنقدر سرپنجه و قبراق است که راحت دو سه سال دیگر می تواند بهترین بازی ها را برای پرسپولیس انجام دهد. 4

خبرنگار: سمیه قدیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: