به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مهدی میرجلیلی رئیس سازمان بسیج ورزشکاران ضمن بازدید از پیست های سرعت و موتورکراس مجموعه ورزشی آزادی با مازیار ناظمی رییس و مدیران فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی دیدار و گفت و گو کرد.

مازیار ناظمی: آماده برگزاری کلاس‌های تخصصی آموزشی برای بسیج ورزشکاران هستیم

در این نشست درخصوص چارچوب شکل گیری و افزایش همکاری های دو طرفه فی‌ ما بین فدراسیون و سازمان بسیج ورزشکاران بحث هایی مطرح شد که مازیار ناظمی در این خصوص گفت: فدراسیون آمادگی دارد تا با مشخص شدن محورهای آموزشی کلاسهای هدفمند و تخصصی را توسط کمیته آموزش فدراسیون برای بسیج ورزشکاران برگزار نماید.

استفاده از ظرفیت های سازمان بسیج ورزشکاران جهت تشکیل تیم و شرکت در مسابقات موتورسواری و اتومبیلرانی، تاکید بر روی بخش فرهنگی و فرهنگ سازی در حوزه رانندگی، برگزاری مراسم کمک های مومنانه، همکاری های دوجانبه درخصوص برگزاری مراسمات ورزشی در محلات و روستاها، اهتمام فدراسیون در راستای ترویج سیره شهدا از دیگر موضوعاتی بود که در این نشست مطرح شد.

میرجلیلی: در سیل و زلزله و مراسمات مختلف ملی و مذهبی شاهد حضور قهرمانان رشته موتورسواری و اتومبیلرانی بوده‌ایم

میرجلیلی ضمن تبریک انتخاب مازیار ناظمی و ماه مبارک رمضان به برگزاری مراسم کمک های مومنانه با مشارکت فدراسیون های ورزشی اشاره کرد و گفت: با تشکر از همکاری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی قرار است در روز ولادت امام حسن مجتبی با حضور تعدادی محدودی از مسئولین و ورزشکاران این رشته مراسم کمک های مومنانه را برگزار کنیم.

وی ادامه داد: مردم از این کار خداپسندانه جامعه ورزش بسیار راضی هستند و خوشحال اند که این کار خوب در ورزش ادامه دارد. پارسال به همت جامعه ورزش توانستیم حدود 280 زندانی را آزاد کنیم. در سیل و زلزله موتور سواران و آفرود سواران فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی همیشه حضور داشتند و به کمک آمده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.

در سالگرد سردار سلیمانی هیات موتورسواری و اتومبیلرانی قزوین کار بسیار خوبی در حوزه اجتماعی انجام دادند. و در مراسمات مختلف ملی و مذهبی شاهد مشارکت موتورسواران و اتومبیلرانان بوده ایم.

در این نشست رضا پازند سرپرست نایب رئیسی، محسن خمارلو سرپرست دبیری، مسعود رهنما مشاور رئیس فدراسیون و محمود لاهرودی رئیس کمیته آموزش حضور داشتند و درخصوص فعالیت های خود در فدراسیون توضیحاتی را ارائه نمودند.

در پایان این دیدار مهدی میرجلیلی به همراه مازیار ناظمی رئیس فدراسیون با حضور در پیست های اتومبیلرانی و موتورسواری مجموعه ورزشی آزادی از برخی امکانات و ظرفیت های فدراسیون بازدید کردند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: