به گزارش برنا؛ محمد کاظمی، مدافع تیم سبزپوش اصفهانی، در مورد شرایط ذوب‌آهن گفت: با توجه به وضعیت کرونا شرایط در لیگ ما سخت شده البته نه تنها در ایران بلکه در سطح جهان به همین شکل است و کار برای بازیکنان سخت شده از لحاظ رفتن به مسافرت و مهم تر از این نبود تماشاگران که حامیان اصلی فوتبالیست ها در کشور هستند و هیجان را با خودشان به ورزشگاه ها می آورند تحت فشار هستیم.

او در مورد کار زیر نظر مجتبی حسینی ادامه داد: با آمدن آقای حسینی شرایط بهتر شده و بچه‌ها هماهنگ تر شدند و همگی مصمم هستیم. آقای حسینی مربی با دانش و با تجربه ای است و با آمدن ایشان واقعاً تیم ما شکل گرفته و با تلاش ان‌شاءالله بچه‌ها ذوب آهن را به جایگاه واقعی اش برسانیم. کار کردن با مجتبی حسینی آرزوی هر بازیکنی است چون مربی با دانشی است و اینکه منتظر فرصت هستم تا نظر ایشان را به خودم جلب کنم.

او در مورد دیدار با استقلال در لیگ و جام حذفی گفت: می‌توانیم از شرایطی که استقلال دارد استفاده کنیم زیرا این تیم بازی‌های آسیایی را پشت سر می‌گذارد و فشار سنگینی را متحمل می‌شود و ما می‌توانیم از این فرصت استفاده کنیم و هر دو بازی را ببریم. اولین بازی مان هم با استقلال در لیگ است ما برای سه امتیاز به زمین می‌رویم و تمام بازی‌ها برای ما حکم فینال را دارد و بعد هم در جام حذفی با این تیم دیدار می‌کنیم.

کاظمی در پایان افزود: هم پستی من یعنی فرشاد محمدی‌مهر روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارد و این باعث خوشحالی من است. ان‌شاءالله بتوانم در این شرایط بیشتر تلاش کنم و خودم را نشان دهم و برای هم پستی‌ام آرزوی موفقیت دارم.

خبرنگار: امید اسدی

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: