به گزارش برنا؛ تراکتورسازی در 3 بازی اول خود مقابل تیم های پاختاکور، الشارجه و نیروهوایی عراق متوقف شد و نتوانست هیچ بردی در مرحله رفت به دست بیاورد. البته همزمان با تراکتور رقبای این تیم هم نتایج خوبی نگرفتند و همین باعث شد تراکتور هنوز شانس صعود داشته باشد.

تراکتور در اولین دیدار خود در دور برگشت مقابل نیروهوایی عراق به میدان رفت و توانست این تیم را در حالی که حریف از دقیقه 38 با تصمیم داور 10 نفره شد، شکست دهد. البته تراکتور در این دیدار بارها تا مرز تساوی شدن بازی پیش رفت اما در نهایت توانست اولین 3 امتیاز خود را به دست بیاورد و امیدهایش را برای صعود زنده نگه دارد. در حال حاضر در گروه B لیگ قهرمانان الشارجه امارات با 8 امتیاز، تراکتورسازی با 6 امتیاز، پاختاکور با 3 و نیروهوایی عراق با 2 امتیاز قرار دارند.

حالا مهمترین مصاف برای تراکتور بازی با پاختاکور است که در صورت برتری در این دیدار 9 امتیازی خواهد شد و آن وقت دو تیم پاختاکور و نیروهوایی را جا خواهد گذاشت و به عنوان یکی از سه تیم دوم شانس زیادی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت.

تراکتورسازی در 3 بازی دور رفت لیگ قهرمانان از نظر گلزنی آمار ضعیفی را از خود به جای گذاشت. این تیم فقط 3 گل در بازی با پاختاکور به ثمر رساند و در 2 دیدار بعدی نتوانست در گلزنی موفق باشد تا اینکه طلسم گلزنی اش در بازی با نیروهوایی عراق شکسته شد و توانست با یک گل رقیب خود را شکست دهد. البته تراکتورسازی همزمان با اینکه در گلزنی ناموفق بود، توانست قفل محکمی هم بر دروازه اش بزند و در 4 بازی 3 گل دریافت کند.

با این تفاسیر شاگردان رسول خطیبی شانس خوبی برای صعود دارند و با توجه به رقبایی مثل الشارجه و نیروهوایی می توانند با اعتماد به نفس و انگیزه ای که از برد اخیر خود به دست آورده اند، در 2 بازی باقی مانده هم ارایه گر بازی های خوبی در برابر حریفان باشد و در نهایت با صعود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا برای نخستین بار از گروهش در آسیا صعود کند. 3

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: