به گزارش برنا؛ با حکم منصور قنبرزاده، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال، حسین شریفی به عنوان سرپرست دپارتمان روابط عمومی منصوب شد.

در حکم قنبرزاده خطاب به شریفی آمده است: با عنایت به تخصص، تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی و به استناد بند 7 ماده 67 اساسنامه مصوب فدراسیون، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست دپارتمان روابط عمومی فدراسیون منصوب می‌شوید.

امید است با تلاش مستمر جنابعالی و دیگر همکاران، در راستای مسئولیت این دپارتمان، شاهد ارتقا بیش از پیش فدراسیون باشیم. موفقیت و بهروزی روز افزونتان را در انجام وظایف مهمی که بر عهده دارید از خداوند منان مسئلت می‌کنم.

گفتی است؛ حسین شریفی دارای مدرک کارشناسی ارشد علوم ارتباطات بوده و از سوابق کاری وی می توان به نویسندگی، گویندگی و اجرا در برنامه های مختلف رادیویی و تلویزیونی، کارشناس مجری برنامه های مختلف رادیو ورزش، مدیر واحد نویسندگان رادیو ورزش، مدرس دانشگاه، کارشناس و سردبیر و مجری برنامه ورزش بدون ویرایش رادیو گفتگو و سردبیر برنامه‌های مختلف تلویزیونی از جمله ورزشگاه و همکاری با روزنامه ها و خبرگزاری ها و سایت های ورزشی اشاره کرد که پیش از این نیز به عنوان مدیر روابط عمومی و مشاور رسانه ای در بخش های مختلف حاضر بوده است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: