جمشید شاه‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری برنا درخصوص وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: پرسپولیس در بازی های گروهی اش نتایج خوبی را گرفت و 4 پیروزی در حالی برای این تیم رقم خورد که حریفان تیم های دسته و پا بسته ای نبودند و این پرسپولیس بود که شرایط و توان فنی خوبی داشت و اجازه این موضوع را به حریفانش نداد تا بخواهند برابر این تیم قدعلم کنند.

پیشکسوت پرسپولیس تاکید کرد: در این بازی ها پرسپولیس نشان داد که می تواند امسال هم تا فینال حضور پیدا کند. پرسپولیس شرایط خوبی دارد و دست کادر فنی برای چیدمان و ایجاد تغییرات مناسب در ترکیب برای هر بازی باز است و این موضوع می تواند نکته خوب و قابل تاملی برای موفقیت پرسپولیس باشد.

مهاجم دهه‌های گذشته پرسپولیس با اشاره به موفقیت مهاجمان این تیم در بازی‌های اخیر در لیگ قهرمانان آسیا به خبرنگار برنا گفت: 3 عنصر اصلی پرسپولیس که در بازی های اخیر در خط حمله این تیم حضور پیدا کرده اند از جمله نفرات خوب و مطرح ایران محسوب می شوند که در این دیدارها همکاری و هماهنگی خوبی با هم داشتند. گلزنی آل کثیر و تلاش و انگیزه بالایی که دارد اتفاق خوبی برای پرسپولیس است، ضمن اینکه مغانلو هم نشان داده که می تواند در پرسپولیس اتفاقات و شرایط بهتری را رقم بزند.

او درمورد تاثیرگذاری مهدی ترابی در پرسپولیس تاکید کرد: او یکی از سرحال ترین بازیکنان حال حاضر پرسپولیس محسوب می شود. مهدی نه تنها در خط حمله شرایط خوبی را رقم زده بلکه در زمان هایی که در خط میانی نیز از او استفاده می شود، مهره فوق العاده ای برای پرسپولیس بوده و نشان داده است که یکی از بهترین های فوتبال ماست.

شاه‌محمدی در ادامه گفت: پرسپولیس علاوه بر اینکه این روزها در خط حمله شرایط خوبی دارد، در سایر پست ها هم بچه ها با ضریب اشتباه پایین کار می کنند و می توان گفت این تیم به انسجام و هماهنگی خوبی رسیده و در زمین رهبری خوب مثل سیدجلال حسینی دارد که توانسته مسئولیت کاپیتانی و رهبری در زمین را به خوبی به اجرا در آورد.

او گفت: به اعتقاد من پرسپولیس می تواند امسال هم یک پای فینال لیگ قهرمانان باشد. البته امیدوارم به این تیم کمک شود و مثل دو فینال قبل سر بزنگاه، مشکلات مانع قهرمانی این تیم در آسیا نشود. 4

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: