به گزارش برنا؛ احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در ارزیابی خود نسبت به تیم های حاضر در لیگ قهرمانان آسیا 2021 گفت: به هر حال با تصمیم AFC این دوره از رقابت ها با افزایش تعداد تیم های شرکت کننده همراه بوده و به نظرم شاهد نوعی ناهمگونی بین گروه ها هستیم. البته در این رابطه حتماً باید کارشناسان محترم نظر بدهند اما بنده تصور می کنم به طور کلی سطح رقابت ها بالاست.

او درخصوص عملکرد تیم های رقیب باشگاه استقلال در گروه C افزود: رقبای ما هم در گروه C همه تلاش خود را انجام می دهند که نتایج خوبی کسب کنند. اما از آنجایی که همه مردم عزیزمان هم دیدند ما یک فوتبال تهاجمی را به نمایش گذاشتیم. اصولاً سبک مربیگری مجیدی همان طور که بارها هم خودشان گفتند یک سبک تهاجمی است. تیم های همگروه استقلال هم همگی در این رقابت ها مدعی هستند و با تمام امکانات خودشان پا به میدان گذاشته اند. همانطور که می دانید گروه ما واقعاً گروه سختی محسوب می شود. هرچند تیم الشرطه عراق از این گردونه خارج شده، اما رقابت اصلی بین استقلال، الدوحیل و الأهلی عربستان است و این مهم نیز قابل ذکر  است که الاهلی عربستان میزبان گروه C بوده که رقابت همچنان ادامه دارد.

مدیرعامل باشگاه استقلال درخصوص شرایط میزبانی شهر جده و شرایط کنترل کرونا گفت: در مجموع شرایط میزبانی تا بدین لحظه مناسب بوده، اما خب مشکلاتی هم ما در این بین داشتیم از جمله دوری مسیر زمین تمرین با محل اقامت بازیکنان و همچنین بازی در زمین شماره 2 به جای ورزشگاه اصلی ملک عبدالله و ساعت برگزاری مسابقات بوده که اینها مشکلات ما بوده است. پروتکل های بهداشتی هم تا اینجای کار خیلی خوب رعایت شده و مسئولین پزشکی AFC خیلی خوب رعایت کردند و دقت عمل لازم را در این زمینه داشته اند.

مددی ادامه داد: فعلاً تمرکز ما به عنوان مجموعه استقلال روی مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و صعود است. با شناختی که از آقای مجیدی سرمربی محترم و کادر فنی ایشان دارم و البته انگیزه بالای بازیکنان، اطمینان دارم که در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر هم شاهد نمایش های دلچسب و خوبی از استقلال خواهیم بود.

مدیرعامل استقلال درباره اتفاقات تلخ اخیر در ماجرای پسر آبی هم گفت: این اتفاق تلخ بود و ما هم در بیانیه ای که صادر کردیم، انزجار خود را از این گونه اقدامات نابهنجار و تلخ اعلام کردیم و اطلاعیه های لازم را هم اعلام کردیم و هرگونه کودک آزاری را محکوم می کنیم و بدون شک از محمدمهدی عزیز بعد از رقابت های آسیایی تقدیر ویژه خواهیم کرد.

مددی افزود: من از همه هواداران تشکر می کنم و خواهش می کنم ما را از دعای خیر خود فراموش نکنند و استقلال بتواند با تلاش کادر فنی و بازیکنان از سد الاهلی بگذرد و دل هواداران خونگرم و عزیزمان را شاد کنیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: