به گزارش برنا، کادرفنی تیم ملی والیبال جوانان، در حالی 69 بازیکن را به گروه‌های سه‌گانه ارزیابی بازیکنان جهت دعوت به اردوی تیم ملی والیبال جوانان فراخواند که این دعوت با استقبال بالای متقاضیان مواجه شد.

در لیست اولیه اعلام شده از سوی کادرفنی، 69 بازیکن جوان به مراحل سه‌گانه ارزیابی دعوت شدند و مقرر شد در هر گروه، 23 بازیکن مورد ارزیابی قرار گیرند. اما بنا به درخواست متقاضیان جدید و با موافقت بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان، لیست مذکور با اضافه شدن 52 متقاضی دیگر به 121 نفر افزایش یافت.

به این ترتیب در گروه اول 39، گروه دوم 40 و گروه سوم 42 متقاضی ارزیابی خواهند شد.

عطایی ضمن اعلام اسامی لیست جدید گفت: کلیه‌ بازیکنانی که از سوی روسای هیئت‌های استانی و مربیان (اعم از مربیان شاغل در هیئت‌های استانی و مربیان باشگاهی) به ما معرفی شدند، نامشان در لیست جدید درج شد.

سعی کردیم از مجاری قانونی متصل به فدراسیون یعنی باشگاه‌ها و هیئت‌های استانی اقدام به جذب بازیکن در مراحل ارزیابی کنیم. به همین دلیل درخواست‌های خارج از چارچوب قانونی را نپذیرفتیم.

از استان‌های بسیار زیادی بازیکن به ما معرفی شد و اگر نام نماینده‌ای از استانی در این لیست نیست، قطعا به ما معرفی نشده است.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان همچنین افزود: لیست 121 نفره متقاضیان بسته شده و دیگر متقاضی جدیدی به لیست اضافه نخواهد شد.

به گفته عطایی ارزیابی‌ متقاضیان طی سه مرحله و در تاریخ‌های ۱۷، ۲۱ و ۲۵ اردیبهشت ماه انجام خواهد شد.

اسامی متقاضیان و تاریخ مراحل ارزیابی به شرح زیر است:

۱۷ اردیبهشت؛ گروه اول (39 نفر):

پاسور:

علی‌اصغر نبی‌زاده، سهیل مسعود، پندار مومنی‌مقدم، علی چگینی، مبین روشندل، اردلان سیدعباسی، سینا هادیون

قطر پاسور:

محمد بربست، علی حاجی‌پور، امیرحسین صداقت، امیررضا عرفانی

لیبرو:

مصطفی کشمیری، رامین شهنوازی، محمدرضا رحیمی، رامین مختومی، حسین سفیداری، امیرمحمد اسدی

دفاع وسط:

امیرحسین توخته، محمد ولیزاده، رضا محمودآبادی، امیررضا سرلک، امیر یکه‌فلاح، میلاد مومنی، مهران فاطمی، علی اسدپور، یاسین کاظم‌زاده

دریافت‌کننده قدرتی:

سهیل کمال‌آبادی، مختار بوش، امیرحسین همتی، علیرضا شبان، مبین علاقی، امیرحسین ویس‌کرمی، حسین کیایی، محمدرضا کلاته، رضا ناییجی، سلمان شیری، محمد صالحی، امیرحسام یوزباشی، امیر پژومان

برنامه تمرینی گروه اول در تاریخ‌های ۱۸، ۱۹ و ۲۰ اردیبهشت ماه برگزاری می‌شود و این گروه باید صبح روز ۲۱ اردیبهشت محل تمرینات را ترک کند.

۲۱ اردیبهشت؛ گروه دوم (40 نفر):

پاسور:

امیرحسین تقوی، امیرحسین جلال، آریا همتی، امیر داداشی، علیرضا پورقاسمی، سبحان بخشایش، آرش خشخوراد، عرفان محفوظ

قطر پاسور:

کاریل دادش‌آده، محمد هشتوار، مهدی شریفی‌دینی، علیرضا فریس‌آبادی

لیبرو:

یوسف نوذری، علیرضا مهرجو، متین نامی، کوروش کرمی، حسام‌الدین نظری، میثم ادب

دفاع وسط:

مهران فیض‌امام‌دوست، احمد خانی، علیرضا عبدالهی، علی قهرمانی، متین احمدی، آرمان آتشین، رامتین رحمتی، مهدی مرسلی، ارشیا یزدانی‌پور

دریافت‌کننده قدرتی:

حسین عزیزی، عرفان جلالی‌نژاد، سینا نیک‌پور، میلاد آرمات، محمدرضا شاهسون، علی اسماعیل‌‌پور، ابوالفضل جلالی، حسن احمد‌قلیزاده، ایمان طالعی، امیررضا علی‌نژاد، آرمین حلیمی، علیرضا ایزدآبادی، علیرضا نقیبی

برنامه تمرینی گروه دوم در تاریخ‌های ۲۲، ۲۳ و ۲۴ اردیبهشت ماه برگزاری می‌شود و این گروه باید صبح روز ۲۵ اردیبهشت محل تمرینات را ترک کند.

۲۵ اردیبهشت؛ گروه سوم (42 نفر):

پاسور:

ایمان قلیچ‌راد، یونس رمضانی، طاها نیاسی، محمدامین سعیدی، سینا زینالی، علی رضایی، خشایار یوسفی، نیما ایمری‌جان

قطر پاسور:

بردیا سعادت، امیرحسین خانی، رضا نجف‌پور، محسن دلاوری

لیبرو:

سجاد جلوداریان، یزدان برزویی، امید نیا، محمدجواد بختیاری، عرفان وجدانی، رضا یعقوب‌پور، ابوالفضل حقیقت‌پناه

دفاع وسط:

علی زیبایی، مهدی جلوه، علی‌ حاج‌محمدی، پیام امیری، رسول عباس‌زاده، محمدرضا حضوری، امیرحسین ذبیحی، احسان سعیدی، سیدرضا سادات حسینی

دریافت‌کننده قدرتی:

محمدمهدی نعمتی‌آلاشتی، امین خواجه‌خلیلی، کمیل اکبری، امیررضا ناصری، شهریار دهون، علیرضا عبدالحمید، محمدرضا مخمی، محمدرضا مکوندی، صدرا جاودانی، امید شمالی، دانیال شیخ، ارسلان یولمه، هادی یزدی‌نیا، امیر آفتاب‌آذر

برنامه تمرینی گروه سوم در تاریخ‌های ۲۶، ۲۷ و ۲۸ اردیبهشت ماه برگزاری می‌شود و این گروه باید صبح روز ۲۹ اردیبهشت محل تمرینات را ترک کند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: