به گزارش برنا؛ خبر غیبت دیاباته در رسانه های عربستانی و فضای مجازی این کشور منتشر شد و هواداران الاهلی با خیال اینکه مهاجم اهل مالی استقلال در برابر تیمشان قرار نمی گیرد، بازی را دنبال می کردند که حضور دیاباته در 20 دقیقه پایانی، منجر به اعتراض عجیب و غریب عربستانی ها شد.

وب سایت سعودی اسپورت در مطلبی با تیتر "رسوایی ایرانیان علیه الاهلی در آسیا" به این موضوع اشاره و نوشته است: الاهلی در جریان دیدار پنجم خود در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا، از سوی ایرانی ها فریب خورد.

این وب سایت در ادامه نوشته است: این بازی آسیایی با حضور شیخ دیاباته مهاجم استقلال در دقایق پایانی بازی باعث رسوایی عجیب تیم ایرانی شد. علت این رسوایی نیز این است که بنا بر گفته های سرمربی استقلال و طبق آنچه باشگاه ایرانی در حساب های رسمی خود در شبکه های اجتماعی اعلام کرده بود، آنها دیاباته را از لیست رسمی این مسابقه خارج کرده بودند. 

سعودی اسپورت در پایان با اشاره به اعتراض هواداران الاهلی به حضور دیاباته مقابل این تیم نوشت: بخش بزرگی از هواداران الاهلی به شرکت ستاره استقلال در این دیدار اعتراض داشتند اما پس از بررسی های به عمل آمده از لیست ثبت شده استقلال برای این بازی در نزد AFC، این بازیکن مشکلی برای همراهی تیمش نداشته است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: