به گزارش برنا؛ فراز کمالوند در حاشیه مراسم معارفه‌اش به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال سایپا گفت: حرفه ما مربیگری است و بعد از پیشنهاد سایپا با توافق با فرهاد مجیدی سرمربی استقلال به این جمع بندی رسیدیم که به سایپا کمک کنم. سایپا دارای امکانات سخت افزاری خوب و جزو معدود تیم‌های تهرانی است که باقی مانده است. امیدوارم این تیم با پتانسیلی که دارد در لیگ برتر بماند. فاصله بازی‌ها کم است و امیدوارم به چیزی که می‌خواهیم برسیم.

او  در مورد اینکه گفته می‌شود مبلغ پیشنهادی سایپا علت جدایی‌اش از استقلال بوده است، گفت: این حرف‌ها کدام است؟ من برای کمک به سایپا آمدم. بحث مبلغ زاییده تفکر افرادی است که مشخص نیست به چه چیزی فکر می‌کنند. حضورم در استقلال به خاطر فرهاد مجیدی بود. ما دوست صمیمی 30 ساله است و اختلافی نداشتیم.

سرمربی سایپا در خصوص اینکه سراجی گفته که احمد مددی، مدیرعامل باشگاه سایپا مخالف حضور او در سایپا بوده است، گفت: ایشان دوست داشت در استقلال بماند، اما چون با نظر فنی مجیدی آمده بودم توانستم نظر او را جلب کنم. قراردادم با استقلال قلبی بود، چرا که با مجیدی 30 سال است که دوست هستم.

کمالوند درباره نقش او در صعود تیم فوتبال استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: نه، من نقش بسیار جزئی داشتم. نقش اصلی را پس از لطف خدا، بازیکنان و فرهاد مجیدی داشت. اگر می‌توانستیم گوشه‌ای از کار را بگیریم، این کار را می‌کردیم. خدا را شکر دل هواداران استقلال خوش شد. هواداران در مدت‌های اخیر از اتفاقات استقلال ناراحت بودند. با آمدن مجیدی روند رو به رشد ادامه پیدا می‌کند و این تیم لیاقت رسیدن به فینال آسیا را دارد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: