حسن خان‌محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به اتفاقات خوبی که پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا رقم زد، اظهار داشت: پرسپولیس روند رو به رشدی را طی می کند و نمایش این تیم نشان می دهد که پرسپولیس روز به روز بهتر می شود. با یارگیری های خوبی که در نیم فصل صورت گرفت و هماهنگ شدن نفرات جدید با نیروهای خوب ابتدای فصلش، تیم در حال حاضر به شرایط ایده آلی رسیده است. در کنار این موضوع، درایت کادر فنی و مدیریت باشگاه و حمایت همه جانبه هواداران، خوشبختانه شرایط خوبی برای پرسپولیس رقم خورده که این وضعیت می تواند موفقیت های بعدی را برای این تیم همراه داشته باشد.

او در ادامه ضمن تمجید از شرایط فنی و فوتبالی تیم گل‌محمدی تصریح کرد: پرسپولیس در حال حاضر فوتبالی فراتر از آسیا را از خود به نمایش می گذارد. در بازی های اخیر در لیگ قهرمانان آسیا دیدیم که این تیم در تمامی بازی هایش درصد مالکیت توپ جالبی را داشت. البته یک مقدار در ساختار دفاعی در برخی از بازی ها اشکالاتی دیده شد که با توجه به فشردگی بالای بازی ها و شرایط خاص در این دیدارها، مشکل خاصی نبود و من اطمینان دارم این موضوع هم به زودی حل و فصل می شود.

خان‌محمدی با تحسین همه بازیکنان پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا درخصوص بهترین‌های این تیم در خطوط مختلف به خبرنگار برنا گفت: بدون شک ما در تمام خطوط بهترین ها را در پرسپولیس می بینیم اما اگر بخواهم از کسی نام ببرم باید بگویم در خط دفاع نمی توان از سیدجلال و کنعانی زادگان به سادگی عبور کرد. در میانه میدان هم مهدی ترابی و امید عالیشاه بهترین های پرسپولیس محسوب می شدند و عیسی و شهریار هم در خط حمله زوج موفقی را تشکیل داده بودند.

بازیکن قدیمی پرسپولیس درمورد بازی پیش روی این تیم برابر سپاهان تاکید کرد: این بازی برای دو تیم دیداری فوق العاده سنگین و مهم است و به قول فوتبالی ها بازی 6 امتیازی و فینال گونه ای محسوب می شود. پرسپولیس به لحاظ فنی و فوتبالی شرایط خوبی دارد و تنها موضوعی که شاید نگرانی هایی را برای این بازی داشته باشیم خستگی ناشی از برگزاری 6 بازی سنگین در 18-17 روز است که ممکن است برای پرسپولیس دردسرساز شود با این وجود بچه ها در این سطح فنی و فوتبالی هستند که اجازه ندهند خستگی به آنها ضربه زده و ان شا اله که در پایان نتیجه مطلوب را کسب خواهیم کرد. 4

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: