به گزارش برنا؛ تمرینات ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی با شیوع ویروس کرونا برای حضور در توکیو در یک سال گذشته همواره با چالش جدی همراه بود تا اینکه پس از رایزنی‌های وزارت ورزش و جوانان و تهیه واکسن کرونا ورزشکاران در چند مرحله واکسینه شدند تا به این صورت از دغدغه آنها برای ادامه تمرینات کاسته شود.

ابراهیم مومنی، مربی تیم ملی دوومیدانی کم بینایان و نابینایان کشور در این رابطه به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: خوشبختانه این واکسن در دو مرحله برای ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی در نظر گرفته شد. کار بسیار خوبی بود و امیدوارم که در آینده هم مشکلی خاصی پیش نیاید تا بتوانیم با خیال آسوده خودمان را برای حضور موفق در مسابقات پیش رو آماده کنیم.

او درباره آخرین روند تمرینات تیم ملی هم عنوان کرد: وضعیت خیلی خوبی داریم. همه با انگیزه تمرین می کنیم تا نماینده شایسته ای در مهم ترین آوردگاه جهانی برای کشورمان باشیم. بازی های پارالمپیک از هر جهت با سایر مسابقات متفاوت است و بنابراین باید از نظر تمرینی هم متفاوت باشیم. خوشبختانه با حمایت هایی که فدراسیون دارد روند خوبی را تا به امروز طی کردیم. اخیرا اردویی را در شیراز داشتیم و در نهایت تلاش خواهیم کرد رکورد خوبی را در توکیو ثبت کنیم. 3

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: