به گزارش برنا؛ یحیی گل محمدی، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از برتری یک بر صفر برابر استقلال اظهار داشت: دربی همیشه حساسیت‌های خاص خودش را دارد و بازی سنگینی برای هر دو تیم بود. موقعیت‌های زیادی دیده نشد و بیشتر درگیری‌های فیزیکی بود.

او افزود: فکر می‌کنم در کار دفاعی، هر دو تیم خوب بودند و ما از موقعیت‌مان استفاده کردیم و به پیروزی رسیدیم. ما مشکلات زیادی داریم و امیدوارم باشگاه در جهت حل این مشکلات اقدام کنند. این بحث‌ها درون خانوادگی است و امیدوارم تمام ارکان باشگاه مانند بازیکنانمان برای حل مشکلات از تمام وجود مایه بگذارند.

گل محمدی درباره اعتراضات زیاد دو تیم به داوری تصریح کرد: بخشی از آن به حساسیت مسابقه برمی‌گردد و بخش دیگر به نبود تماشاگران برمی‌گردد و صدا در ورزشگاه پخش می‌شود. امسال اعتراض به داوران بیشتر شده است. هم ما می‌توانیم خودمان را اصلاح کنیم و هم داوران می‌توانند با تمرکز بیشتری عمل کنند. البته قبول دارم که داوران تحت فشار هستند.

سرمربی پرسپولیس در ادامه گفت: دربی بازی سنگینی برای داور است و فکر می‌کنم این آرامش باید در تمام تیم‌ها باشد. ما چون بازی را بردیم نمی‌توانیم بگوییم از داور راضی نبودیم. متاسفانه هر تیمی بیشتر داد بزند، داوری به نفع او است. قضاوت آقای اکبریان به شکلی بود که در خیلی از صحنه‌ها نظر ما با نظر داور متفاوت بود اما به هر حال، بازی سنگینی بود و باید به تیم داوری خسته نباشید بگویم.

گل‌محمدی درباره اخراج فرشاد فرجی خاطرنشان کرد: او از نیمه دوم که به زمین آمد در کارهای دفاعی و تهاجمی خوب عمل کرد. او اولین دربی‌اش را تجربه کرد و بازی سنگینی داشت. بابت اتفاقی که برای او افتاد، به او گوشزد می‌کنیم که دیگر چنین اتفاقی نیفتد. هیچ بازیکنی نباید بدون دلیل اخراج شود حتی اگر هیجان بازی زیاد باشد. او باید تمرکزش را حفظ کند تا چنین اتفاقاتی نیفتد.

سرمربی پرسپولیس درباره بی‌انگیزگی بازیکنان پس از گل‌زنی افزود: این نظر شماست. ما نمی‌توانیم جلوی حریف را بگیریم و بگوییم حمله نکن. ذات فوتبال است که اگر تیمی جلو بیفتد، به خاطر فشار حریف عقب بنشیند. ما دوست داریم که پس از گل‌زنی حمله کنیم ولی خم رنگرزی نیست که هر وقت بخواهیم گل بزنیم. نمی‌دانم چرا انتظارات زیاد است و توقع می‌رود به سپاهان سه گل و به استقلال شش، هفت گل بزنیم. نباید به مسائل فوتبالی چنین نگاهی داشته باشیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: