حمید درخشان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به بازی برتر پرسپولیس برابر ذوب آهن اظهار داشت: تیم یحیی گل محمدی در دیداری که واقعا مستحق پیروزی و کسب 3 امتیاز بود، موفق شد برد دیگری را در کارنامه اش به ثبت برساند.

او در ادامه افزود: در این بازی پرسپولیس از ابتدا تیم برتر میدان بود و ذوبی ها بیشتر روی ضدحملات برنامه داشتند که البته پرسپولیس در طول بازی این اجازه را به حریف نداد تا خطرات زیادی را روی دروازه اش داشته باشد و تک گل ذوبی ها در شرایطی به ثمر رسید که پرسپولیسی ها مرتکب اشتباه فردی شدند اما همان طور که انتظار می رفت پرسپولیس توانست به خوبی به بازی برگردد و برد ارزشمندی را به دست بیاورد.

سرمربی اسبق قرمزهای پایتخت تاکید کرد: روند بازی به گونه ای بود که تیم پرسپولیس می توانست با گل های بیشتر و اختلاف بیشتر نیز به پیروزی برسد و با این برد حتی به صدر برود. علاوه بر موقعیت های پرتعدادی که با بدشانسی از دست رفت و توپی که به تیر دروازه ذوب آهن برخورد کرد، داور در طول بازی مرتکب اشتباه فاحشی شد و گل سالم مهدی عبدی را مردود اعلام کرد.

درخشان درخصوص عملکرد کلی پرسپولیس به خبرنگار برنا گفت: تعویض های خوب یحیی برای نیمه دوم کاملا جواب داد و به تغییر نتیجه کمک زیادی کرد. این موضوع نشان دهنده دست باز کادر فنی روی نیمکت است که با وجود یکی دو محروم، تیم از نظر نفری به مشکل نخورد و توانست پیروزی مهمی را در اصفهان به دست آورد.

او گفت: روند فوتبالی و فنی پرسپولیس نشان دهنده این است که این تیم همچنان شخصیت قهرمانی دارد و می تواند در پایان این فصل برای پنجمین بار متوالی قهرمانی لیگ برتر را از آن خود کند. 3/5

خبرنگار: سمیه قدیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: