امروز صورت گرفت؛

قول مساعد رئیس سازمان برنامه و بودجه برای حمایت از قایقرانی

قول مساعد رئیس سازمان برنامه و بودجه برای حمایت از قایقرانی

رئیس فدراسیون قایقرانی امروز با محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور دیدار کرد.

به گزارش برنا و به نقل از سایت فدراسیون قایقرانی، محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، ظهر امروز در دفتر کار خود میزبان علیرضا سهرابیان، رئیس فدراسیون قایقرانی بود.

در این دیدار که پس از دعوت نوبخت از رئیس فدراسیون قایقرانی در جلسه روسای فدراسیون‌های المپیکی با رئیس سازمان برنامه و بودجه صورت گرفت، دستور حمایت از فدراسیون قایقرانی به عنوان یک فدراسیون المپیکی در ابعاد مختلف صادر شد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه پس از درخواست رئیس فدراسیون قایقرانی در خصوص استخدام قهرمان آسیا و ملی‌پوش روئینگ ایران، در خصوص استخدام بهمن نصیری قول مساعد داد. سهرابیان نیز در این دیدار گزارش مفصلی از برنامه‌های فدراسیون قایقرانی ارائه کرد.

رئیس سازمان برنامه و بودجه در این دیدار با اعلام حمایت از فدراسیون‌های برنامه‌محور گفت: رویکرد ما در تخصیص بودجه، حمایت از ارگان‌هایی است که همراه با برنامه در جهت توسعه قدم بر‌می‌دارند.

محمدباقر نوبخت اظهار داشت: فدراسیون قایقرانی به عنوان یکی از پرمدال‌ترین رشته‌های ورزشی نیاز به حمایت بیشتر دارد و حتما دولت در راستای توسعه این رشته در کشور و نهایتاً افتخارآفرینی برای میهن، هر اقدامی که لازم باشد انجام خواهد داد.

رئیس فدراسیون قایقرانی نیز با تقدیر از اعلام حمایت سازمان برنامه و بودجه بیان کرد: حتما با حمایت‌ بیشتر، قایقرانی مسیر پیشرفت خود را با سرعت بیشتری طی خواهد کرد. خانواده قایقران قدر حمایت‌ها را می‌داند و به عنوان یک رشته پرمدال در راستای پرآوازه کردن نام ایران عزیز در میادین قدم برخواهد داشت.

سهرابیان ادامه داد: برنامه‌های راهبردی و بلندمدتی در فدراسیون داریم که با همراهی هیئت‌های استانی در سراسر کشور و حمایت مسئولین، در آینده نزدیک شاهد افتخارات فراوانی در این رشته برای میهن عزیزمان خواهیم بود.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده