به گزارش برنا؛ امید عالیشاه که خرداد 1392 صاحب پیراهن قرمز پرسپولیس شد در آستانه هشتمین سال حضورش در این تیم مهره‌ای غیرقابل انکار برای تیم گل‌محمدی محسوب می‌شود.

اگرچه خیلی‌ها بر این باور بودند ترافیک در پست عالیشاه او را تبدیل به نیمکت‌نشینی محض در پرسپولیس خواهد کرد اما او ناامید نشد و توانست در برهه‌ای تعویضی طلایی برای تیم گل‌محمدی باشد. از پاس گل تماشایی او در بازی با السد در فصل گذشته لیگ قهرمانان آسیا که منجر به گل طلایی عیسی آل‌کثیر برابر تیم ژاوی گرفته تا ارسال کم نقصی که در دیدار مقابل ذوب‌آهن برای مهدی عبدی فرستاد تا این با پیروزی دیگری در فولادشهر برای پرسپولیس رقم بخورد، گوشه‌ای از توانایی‌های بازیکنی است که در حال حاضر با 4 پاس گل در لیگ بیستم مهره‌ای تاثیرگذار برای گل‌محمدی است.

کاپیتان شماره 2 پرسپولیس که اتفاقا کاپیتان دوم این تیم نیز محسوب می‌شود به جز وقفه‌ای که برای سپری کردن دوران خدمت سربازی در تراکتور گذراند یکی از پرسابقه‌ترین بازیکنان قرمزهاست و بدون شک در ادامه مسیر هم می‌تواند با ادامه درخشش خود کمک حال یحیی و پرسپولیسی‌ها برای ثبت پنجمین قهرمانی متوالی این تیم در لیگ برتر باشد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: