به گزارش برنا؛ رامین رضاییان، مدافع مازندرانی شاغل در لیگ ستارگان قطر، اگرچه عملکرد خوبی در تیم السیلیه قطر داشته اما باز هم به تیم ملی دعوت نشد.

ابتدای حضور دراگان اسکوچیچ برخی ادعا می‌کردند رامین رضاییان به دلیل انتشار فیلم های غیر اخلاقی از لیست خط می خورد اما پس از این که مشخص شد مشکل او اخلاقی نیست، اسکوچیچ باز هم رضاییان را به تیم دعوت نکرد.

اسکوچیچ ادعا کرد دعوت نشدن رامین رضاییان به این دلیل است که رامین در فاز تدافعی به تیم ضربه می‌زند اما وقتی جعفر سلمانی را که خودش در صنعت‌نفت آبادان با او کار کرده و ذاتا یک وینگر راست است را به تیم دعوت کرد و در پست دفاع راست مقابل سوریه بازی داد، مشخص شد قضیه فقط مشکلات رامین در فاز تدافعی نیست. برخی معتقدند اسکوچیچ تحت تاثیر مشاوره‌های برانکو ایوانکوویچ، رضاییان را به تیم ملی دعوت نمی‌کند اما طرفداران سرمربی کروات دلایل را فنی جلوه می دهند.

به هر حال با دعوت سیامک نعمتی، اسکوچیچ تمام بازیکنان راست پایی که می‌توانند در پست دفاع راست برای تیم بازی کنند را دعوت کرده است. دانیال اسماعیلی‌فر، صادق محرمی، جعفر سلمانی و سیامک نعمتی چهار بازیکنی هستند که هرکدام می‌توانند برای تیم ملی در پست دفاع راست به میدان بروند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: