ابراهیم جوادی در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا:

کرونا لطمه بزرگی به کشتی زد/ امیدوارم کاروان ایران در توکیو بدرخشد

کرونا لطمه بزرگی به کشتی زد/ امیدوارم کاروان ایران در توکیو بدرخشد

پیشکسوت کشتی کشور گفت: امیدوارم کاروان ایران در المپیک توکیو بدرخشد.

به گزارش برنا؛ در روز سه شنبه یازدهم خرداد مراسم تجلیل از اسطوره های بزرگ ورزش ایران علی اکبر حیدری پیشکسوت کشتی، تیمور غیاثی پیشکسوت دوومیدانی و سلمان حسام پیشکسوت دوومیدانی با حضور دکتر ابطحی مدیرعامل صندوق حمایت، کیومرث هاشمی رئیس سابق کمیته ملی المپیک، هاشم صیامی رئیس فدراسیون دوومیدانی، جمعی زیادی از پیشکسوتان نام آور و همچنین نماینده فدراسیون پزشکی ورزشی با رعایت کامل موازین بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در هتل ورزش (خانه پیشکسوتان ورزش) برگزار شد.

ابراهیم جوادی، پیشکسوت کشتی با اشاره به حمایت‌های ابطحی از پیشکسوتان ورزشی در چند سال اخیر در گفت ‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا اظهار کرد: در این چند سال واقعا خدمات خوبی به پیشکسوتان ورزشی ارائه شده است. همین قدردانی و تجلیل از دوستان دلخوشی برای همه ماست چرا که مدام یادآوری می‌شود که هنوز هم فراموش نشدیم.

او درخصوص نتیجه احتمالی تیم‌ ملی کشتی در المپیک توکیو گفت: قبل از هر چیز آرزوی می‌کنم هر ورزشکاری که عازم این مسابقات می‌شود با دست پر به میهن برگردد اما در در رابطه با کشتی هم باید بگویم با توجه به تجربه‌ای که دارم این دوره مدال گرفتن واقعا کار دشواری است چراکه کرونا لطمه بسیار سنگینی را به ورزش در جهان زد. کشتی ما هم جدا از این آسیب‌ها نبود، اردوها اصلا تداوم نداشت هرچند که ناامید نیستیم چراکه دوست داریم با درخشش کاروان ایران در توکیو شاهد نشاط و خلق شادی در جامعه باشیم. 3

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده