به گزارش برنا، در این دیدار که ظهر امروز (دوشنبه ۱۷ خرداد) در دفتر معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای برگزار شد، دکتر علی نژاد با اشاره به نایب قهرمانی تیم ملی جوانان واترپلو در آخرین دوره مسابقات قهرمانی آسیا گفت: واترپلو ایران در امر پشتوانه سازی گام های خوبی برداشته و امروز به عنوان تیمی جوان و آینده دار از قدرتهای برتر قاره آسیا به حساب می آید. واترپلو در ایران رشته پویایی است که یکی از دلایل آن، برگزاری لیگ است و توجه به باشگاههایی است که در این زمینه فعال هستند.

دکتر علی نژاد با تاکید بر اینکه برای رسیدن به توسعه ای پایدار شرط اصلی همکاری مناسب فدراسیون با آموزش و پرورش است، گفت: شنا همانند دوومیدانی ورزش پایه است و باید از کودکی و بصورت علمی آغاز شود که این امر مستلزم همکاری نزدیک با وزارت آموزش و پرورش است.

در این جلسه محسن رضوانی گزارشی از فعالیت های انجام شده و برنامه های پیش رو فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو را ارائه داد و گفت: خوشبختانه واترپلو امروز جزو قدرتهای برتر آسیا هستیم، اما در شنا و شیرجه باید فاصله مان را از حریفان قاره ای کمتر کنیم.

رضوانی با اشاره به آخرین مرحله رقابتهای کسب سهمیه المپیک توکیو گفت: این رقابتها ۳۰ خرداد در صربستان برگزار می شود و نفرات اعزامی هفته آینده پس از رکوردگیری مشخص می شوند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: