به گزارش برنا، ستار همدانی، پیشکسوت استقلال در برنامه صبح و ورزش درباره بازی شب گذشته استقلال و سایپا گفت: استقلال به نظرم شب گذشته با تعدادی تغییرات مواجه بود. نسبت به بازی های قبل با توجه به بازی های حساسی که داشت در این بازی ها حضور پیدا کرد. فرهاد مجیدی هم زیرکانه و باهوش ستون تیم خود را به ثبات رسانده و به کناره ها بیشتر تغییرات داده است. یک فوتبال مالکانه را از تیم او دیدیم و سرعت خیلی خوبی داشت.

او افزود: شرایط سخت تیم سایپا در جدول که بازی و دفاع خوبی را داشتند و اصلا اجازه ندادند بازی از دست رود. حضور فرهاد مجیدی و فراز کمالوند در کنار یکدیگر هم باعث حساسیت بیش تر این بازی شد. در مجموع استقلال بازی خوبی را شروع و به پایان رساند. در واقع هدف او این بود که سه امتیاز بازی را کسب کند و جایگاه خود را تثبیت نماید. سایپا با باختی که داد وضعیت مناسبی نداشت و بدتر شد و همیشه بازیکن ساز بوده و متاسفانه در حال حاضر شرایط خوبی را ندارد. استقلال هم چند هفته ای است که به ثبات فنی رسیده و ستون فقرات تیم خود را مخصوصا بازی خوب یزدانی و مرادوند در خط دفاع از عوامل تاثیرگذار برای این تیم است. این ستون را معمولا مربیان سعی می کنند که به آن دست یابند.

پیشکسوت استقلال درباره شهرآورد هم اظهار کرد: استقلال با این برد با روحیه مناسب و خوبی وارد زمین می شود. پرسپولیس هم بازی خود را شب قبل برد اما امیدوارم که استقلال با توجه به این که لیگ را بنا بر شرایط و مشکلات پیش آمده از دست داده بتواند در جام حذفی آن را جبران کند و یک جام برای خود و هوادارانش را رقم بزند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: