حسین کلانی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا با اشاره به نمایش خوب تیم فوتبال پرسپولیس تهران در بازی اخیر برابر آلومینیوم اراک اظهار داشت: نیمه اول این بازی یکی از بهترین عملکردها را از بازیکنان شاهد بودیم. بچه ها در نیمه اول با دو گلی که به ثمر رساندند و بازی هجومی که داشتند برتری کامل خود را به حریف دیکته کردند و می توانستند با گل های بیشتری به پیروزی برسند. در نیمه دوم هم برنامه کادر فنی برای پرسپولیس حساب شده بود و با گرفتن فشار بازی و تعویض بازیکنان و استراحت دادن به آنها بازی را به خوبی اداره کردند تا در نهایت پیروزی ارزشمندی برای پرسپولیس به ثبت برسد.

او در ادامه تاکید کرد: پرسپولیس اسبش را برای پنجمین قهرمانی متوالی در لیگ زین کرده و بچه ها به خوبی شرایط را درک کرده اند و میل به قهرمانی و شاد کردن دل میلیون ها هواداران انرژی ویژه ای را به آنها ترزیق کرده است. آنها به خوبی می دانند در چه تیمی بازی می کنند و ارزش این پیراهن را به طور کامل درک می کنند و همه ما از دیدن این مجموعه منسجم از مدیریت گرفته تا بازیکنان و هواداران لذت می بریم.

پیشکسوت پرسپولیس درخصوص عملکرد مهاجمان تیم تاکید کرد: پرسپولیس در ترکیب اصلی و نیمکتش بهترین بازیکنان را دارد. از درون دروازه گرفته تا نوک حمله. شما ببینید به عنوان مثال ما دروازه بانی مثل لک را در اختیار داریم که جا پای بهترین ها در پرسپولیس گذاشته و با نمایش خوب در پرسپولیس نشان داده که بهترین دروازه بان ایران است و یا درمورد مدافعان و هافبک های تیم هم باید بگویم همگی از گزیده ها و نفرات گلچین فوتبال محسوب می شوند. به هرحال به طور اخص در مورد مهاجمان باید بگویم تماشای بازی و گلزنی این بچه ها غرورانگیز است. این بازیکنان علاوه بر اینکه در بحث فنی بهترین هستند از نظر اخلاقی هم فوق العاده هستند. در بازی اخیر  دیدیم شهریار مغانلو که یک گل زد و یک پاس گل داد در ادامه هم با تمام وجود و با سر شکسته برای تیم بازی کرد و زمانی که یحیی گل محمدی می خواست او را تعویض کرد اشاره می کرد که می تواند بازی کند و مشکلی ندارد. دیدن این صحنه ها و سر مقابل توپ گذاشتن های پرسپولیسی ها برای ما لذت بخش و غرورانگیز است و عشق تک تک این جوانان به پرسپولیس را عینیت می بخشد. این بچه ها بی نظیر هستند و یکی از یکی عاشق تر و با غیرت تر.

کلانی درخصوص برخی حاشیه‌سازی‌ها و شائبه‌هایی که این روزها برای پرسپولیس ایجاد می‌کنند، به خبرنگار برنا گفت: اگر این فضا برای پرسپولیس ایجاد نشود، جای تعجب دارد! پرسپولیس در سال های اخیر موفقیت های زیادی را به دست آورده و حسادت به این باشگاه و افتخاراتش طبیعی است. بعضی از رقبا برای اینکه پرسپولیس را از هدف و مسیرش دور کنند، تمام تلاش خود را به کار گرفته اند تا با حرف های دور از واقعیت و دور از منطق و عقل، برای این تیم مانع تراشی کنند و روحیه تیم را تضعیف کنند اما خدا را شکر پرسپولیسی ها از مدیران گرفته تا مربیان، بازیکنان و هواداران، گرگ های بالان دیده ای هستند و می دانند نباید به این حرف های که مهم هم نیستند، اهمیت بدهند.

ستاره پرسپولیس در سال‌های دور این باشگاه با اشاره به در پیش بودن دربی جام حذفی درخصوص این دیدار تصریح کرد: این بازی از قدیم الایام برای همه به خصوص هواداران دو تیم از اهمیت زیادی برخوردار بوده است. در سال چندین و چند تیم همشهری با هم بازی می کنند اما حساسیت هیچ یک از آن بازی ها به اندازه دربی پرسپولیس و استقلال نبوده و این بار هم تقابل این دو تیم در جام حذفی تماشایی خواهد بود و دوست دارم و فکر می کنم با ابزارها و نیروهایی که پرسپولیس در اختیار دارد، برنده این بازی خواهد شد.

از کلانی درمورد غیبت احتمالی عیسی آل‌کثیر و تاثیر آن در این بازی سوال کردیم که او در پاسخ به این پرسش تاکید کرد: در اینکه عیسی مهاجم خوبی است و از شم گلزنی بالایی هم برخوردار است، شکی نیست اما پرسپولیس هیچ گاه متکی و قائم به فرد نبود و نیست. در حال حاضر تیم گل محمدی نفرات خوبی را در اختیار دارد و با درایتی که از کادر فنی سراغ دارم بهترین ها را برای این دیدار به میدان می فرستد تا جای خالی عیسی احساس نشود. در پرسپولیس همه برای تیم و تیم برای همه است و با این شعار می توان به موفقیت این تیم ایمان داشت. 4/5

خبرنگار: سمیه قدیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: