به گزارش برنا و به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین روز دوشنبه سرخ‌پوشان پایتخت طبق برنامه کادر فنی برای دربی جام حذفی در مرحله یک چهارم این مسابقات، از ساعت 11 در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد.  بازیکنان ابتدا در زمین چمن مجموعه حاضر شدند و با دویدن دور زمین و انجام حرکات کششی، نرمشی و دوهای سرعتی کوتاه، بدن‌ها را گرم کردند.  سرخ‌پوشان بعد از 20 دقیقه گرم کردن، راهی سالن بدنسازی شدند و طبق برنامه کادر فنی، زدن وزنه و انجام حرکات بدنسازی را در دستور کار داشتند.

تمرین امروز حدود یک ساعت به طول انجامید و پس از آن، بازیکنان راهی رختکن شدند. تیم پرسپولیس دو جلسه تمرین دیگر تا بازی مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی را در دستور کار دارد. سرخ‌پوشان فردا و چهارشنبه، تمرین می‌کنند و بعد از آن برای حضور در اردوی قبل از بازی، راهی هتل می‌شوند. 

عیسی آل کثیر و کمال کامیابی‌نیا، همچنان زیر نظر کادر پزشکی تمرینات ویژه خود را انجام می‌دهند. همچنین شهریار مغانلو که در بازی قبل از ناحیه سر دچار مصدومیت شده بود، تمرینات اختصاصی خود را دنبال می‌کند. کادر پزشکی در تلاش است تا بازیکنان مصدوم را هرچه سریع‌تر در اختیار کادر فنی قرار بدهد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: