به گزارش برنا، محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار استقلال و نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم. می دانم استقلال شرایط خوبی دارد ولی امیدوار هستیم بازیکنان ما با توجه به انگیزه ای که دارند خوب کار کنند و فضاها را ببندند و به حریف موقتی ندهند. در نهایت امیدوارم از استقلال امتیاز بگیریم. استقلال شرایط خوبی دارد و بازیکنان این تیم می توانند در هر لحظه برای ما مشکل‌ ساز شوند. امیدواریم از این بازی با امتیاز بازگردیم که اگر این اتفاق رخ دهد، به ما برای  ماندن در لیگ کمک زیادی خواهد کرد. 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درخصوص تقابلش با بازیکنان استقلال که در نیم فصل اول با آنها کار می کرد عنوان کرد: خدا را شکر هر کجا که کار کردم بازیکنانی که در اختیار داشتم و شاگردم بودند با تمام وجود برای تیم من به میدان رفتند. در هر تیمی که هستم به بازیکنانم می گویم هر زمان مقابل تیم من بازی کردند بهترین عملکرد را داشته باشند تا خدای ناکرده به من انگ زده نشود که بازیکنانم کم کاری کردند. در نیم فصل گذشته استقلال بودم و خوشحال می شوم بازیکنانم را دوباره ببینم. نفس فوتبال خوب است و جدای از نتایج، دیدارها لذت خوبی دارد و امیدوارم فردا یک مسابقه خوب را دور از مسائل حاشیه ای شاهد باشیم.

فکری درخصوص اینکه آیا برد استقلال در دربی به سود تیم او است یا خیر گفت: من به عنوان یک استقلالی از برد دربی خوشحال هستم. اگر استقلال بازی را می باخت دچار حواشی می شد ولی بعد از این برد آرامش خود را حفظ کردند و برای این بازی هم آماده هستند. برد استقلال در دربی به ضرر نفت مسجد سلیمان شد چون آنها با روحیه خوب پا به مسابقه فردا می گذارند. ما تیمی نیستیم که خودمان را با استقلال قیاس کنیم و امیدوارم با شرایط خوب از این تیم امتیاز بگیریم.

سرمربی نفت مسجد سلیمان درخصوص وضعیت تیمش طی هفته های اخیر گفت: زمانی که کار را شروع کردم 3 بازی پشت هم داشتیم که از آن ها 7 امتیاز گرفتیم و از تیم های پایین جدول دور شدیم اما در ادامه فاصله ایجاد شده بین بازی ها به ضرر ما تمام شد. وقتی تیمی دچار مشکلی مالی است تامین منابع مالی مشکل و البته جمع کردن تیم سخت تر می شود. باید پاداش یا پرداختی هایی با طولانی تر شدن بازی ها صورت بگیرد و عدم اجرای این اتفاقات باعث شد تا چند بازی را واگذار کنیم و کارمان سخت شود. البته امیدوار هستیم در این 3 بازی برنده باشیم و تیم را لیگ برتری تحویل مردم مسجد سلیمان بدهیم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: