به گزارش برنا؛ امیر قلعه‌نویی امروز در نشست خبری پیش از بازی مقابل سایپا در سیرجان اظهار داشت: خوشحالیم که تیم گل گهر با ارائه فوتبال زیبا و هجومی شرایطی ایجاد کرده که همه از دیدنش لذت می‌برند. برد و باخت بازی یک طرف، ولی کیفیت بازی به شکلی هست که همه دوست دارند این دیدار را ببینند.

سرمربی گل‌گهر گفت: ما در هر دو جام شرایط خوبی داریم. هر چند مزد زحمت‌هایمان را نگرفتیم حالا علت‌های مختلفی داشت و باید در جدول از این خیلی بالاتر می‌بودیم. ولی باز طبق قولی که داده بودیم که تیمی باثبات درست کنیم بالاتر از آن به هدفمان رسیدیم وامیدواریم سه بازی فینال را به نحو احسن به پایان برسانیم که بتوانیم حداقل چهارمی جدول را از آن خود کنیم، هر چند با چند تیم برای گرفتن رتبه چهارم رقابت داریم.

او افزود: به شرایط جدول کاری نداریم ولی سایپا تیم ریشه‌دار و خیلی خوبی است و یقینا فردا بازی خیلی سختی داریم و امیدواریم بچه‌های ما با وظایف تاکیتیکی که دارند به نحو احسن دستورات را در زمین پیاده کنند.

قلعه‌نویی در خصوص شرایط آمادگی و تمرکز بازیکنان عنوان کرد: در نیم‌فصل دوم با یارانی که اضافه کردیم شرایط تیم ما خیلی بهتر شده و می‌توانیم چند تغییر داشته باشیم و اکنون از همه مهمتر بازی فردا است که برای ما حکم فینال دارد. از هر حیث این بازی برای ما مهم است که ببریم و بتوانیم به رتبه چهارم برگردیم.

سرمربی گل‌گهر ادامه داد: از مردم خوب سیرجان و علی الخصوص کارگران نهایت تشکر را می‌کنم. به هر حال دلگرمی و زحمات آنها باعث شد گل گهر امسال شگفتی درست کند. هر چند مزد زحماتمون را نگرفتیم با بدشانسی‌ها، من فکر می‌کنم در تاریخ نداشته باشیم تیمی که بدشانس باشد و اینقدر توپ‌هایش به تیر خورده باشد. فکر می‌کنم نزدیک 20 ضربه به تیر زدیم و 8 بازی هم هست که پشت سر هم بوده به تیر زدیم و امیدواریم در سه بازی پیش رو به هدفمان برسیم.

قلعه‌نویی خاطرنشان کرد: سایپا بازیکنان جوانی دارد و انتحاری بازی خواهد کرد. مربی تیم هم مشخص شده و جوان است و از مربیان خوب است.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: