لک همچنان می‌درخشد؛

سیوهای تماشایی برای ثبت عدد ۲۶

سیوهای تماشایی برای ثبت عدد 26

حامد لک بیست و ششمین کلین شیت یک سال اخیرش را در حالی به ثبت رساند که این اتفاق به صعود پرسپولیس به جمع چهار تیم برتر غرب آسیا منجر شد.

به گزارش برنا؛ اگرچه مهدی ترابی در برابر استقلال گل حساسی را به ثمر رساند و توانست در مجموع ستاره زمین و بهترین بازیکن دیدار پرسپولیس و استقلال تاجیکستان لقب بگیرد اما نمی توان از کنار عملکرد خوب حامد لک در این بازی به سادگی عبور کرد. لک که در فصل قبل لیگ قهرمانان و فوتبال داخلی با پیراهن پرسپولیس در قفس توری سرخ ها خوش درخشید برابر استقلال نشان داد یکی از بهترین دروازه بان های ایران است.

با وجود اینکه حریف تاجیک پرسپولیس با توجه به نوع بازی و برنامه ای که در این دیدار در دستور کار خود داشت، حملات زیادی را روی دروازه سرخ ها تدارک ندید اما در دو سه موقعیت ایجاد شده روی دروازه خطرناک ظاهر شدند که واکنش های تماشایی حامد در این صحنه ها باعث شد تاجیکی ها از رسیدن به گل محروم مانده و با سد بزرگی به نام حامد لک روبرو شوند.

لک تا قبل از این دیدار موفق شده بود در یک سال اخیر 25 کلین شیت را با پیراهن پرسپولیس برای خود به دست آورد، بیست و ششمین کلین شیت خود را ر حالی رقم زد که به وسیله آن کمک زیادی به تیم گل محمدی داشت تا مجوز حضور در جمع چهار تیم برتر منطقه غرب آسیا را از آن خود کند.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس 0 رای موافق و 0 رای مخالف

وبگردی

    نظر شما

    پربیننده‌ترین اخبار ورزشی

    مهمترین اخبار

    آخرین اخبار ورزشی

    اخبار برگزیده