به گزارش برنا؛ امیرحسین زارع نماینده وزن 125 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در رقابت های جهانی نروژ پیش از حضور در دیدار فینال د با بیان این مطلب افزود: بعد از بازگشت از المپیک بلافاصله به اردوی تیم‌ملی دعوت شدم و زیر نظر کادرفنی تمرینات خوب و هدفمندی را پشت‌سر گذاشتم و خوشبختانه کادرفنی به لحاظ علمی و میدانی تمرینات درستی را طراحی کرده بودند که نتیجه‌اش صلابت و شادابی کشتی‌گیران در این رقابت‌ها بود.

او ادامه داد: برنامه‌ای که مربیان طراحی کرده‌اند، برنامه‌ای حرفه‌ای و با در نظر گرفتن تمامی جوانب بود. من هم مو به مو دستورات کادرفنی را اجرا کرده و کشتی به کشتی جلو رفتم تا به دیدار پایانی راه پیدا کردم. با فینالیست شدن و راهیابی به دیدار پایانی هنوز چیزی تمام نشده است و کار اصلی‌ام در آخربن مبارزه و رقابت با گنو پتریاشویلی گرجستانی خواهد بود.

دارنده مدال برنز المپیک در پایان خاطرنشان کرد: برای تک‌تک حریفان برنامه داشتم و خیلی آماده و باانگیزه در این رقابت‌ها حاضر شدم. انشاالله که اتفاقات المپیک در این رقابت‌ها تکرار نخواهد شد و به امید خداوند و با مدد گرفتن از آقا امام رضا(ع) برای کسب مدال طلا و قهرمانی در این رقابت‌ها به روی تشک می‌روم. انشاالله با دعای خیر مردم پتریاشویلی را هم شکست خواهم داد و پس از 32 سال دومین مدال طلای تاریخ کشتی‌آزاد ایران در ادوار رقابت‌های قهرمانی جهان را برای کشورمان به ارمغان خواهم آورد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: