به گزارش برنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، نتایج کشتی گیران کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

در وزن 60 کیلوگرم پویا ناصرپور در دور نخست با نتیجه 6 بر صفر نورایر هاخویان از ارمنستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله به مصاف سرگئی املین قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از روسیه می رود.

در وزن 67 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه 4 و 3 نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و حسین اسدی در گروه B با نتیجه 9 بر صفر احمد النکدالی از سوریه را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل الکسی کیانکین کشتی گیر مطرح روسیه با نتیجه 8 بر صفر به برتری رسید و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

در وزن 77 کیلوگرم محمدرضا مختاری پس از استراحت در دور با نتیجه 8 بر صفر واروژان گریگوریان از ارمنستان را شکست داد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. وی در این مرحله مقابل رومن پاچورکوفسکی از لهستان می رود. 

87 کیلوگرم حسین نوری در دور اول با توجه به حاضر نشدن مهد فدالدین آلاستا از سوریه پیروز میدان شد وی در دور دوم با نتیجه 9 بر صفر جولیوس ماتوزویسیوس از لتونی را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نوری در این مرحله به مصاف گئورگ تادیووسیان از ارمنستان می رود.

در وزن 130 کیلوگرم که 7 نفر حضور دارند، مسابقات در دو گروه 4 و 3 نفره و به صورت دوره ای برگزار می شود و امیر قاسمی منجزی در گروه B در کشتی نخست با نتیجه 6 بر 3 مغلوب ویتالی از روسیه شد. وی در دور بعد با نتیجه 5 بر صفر و ضربه فنی روماس فردریکاس از لتونی را مغلوب کرد و بعنوان نفر اول گروه خود به مرحله نیمه نهایی راه یافت. حریف وی در این مرحله داویت اواسپیان از ارمنستان است.

انتهای پیام//

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: